Podsumowanie ferii z piotrkowskim MOK-iem

ePiotrkow Wtorek, 13 lutego 20180 2161
Ferie zimowe już za nami. Mimo że zimowa aura w tym roku nie była łaskawa i nie podarowała nawet odrobiny śniegu, to o potężną dawkę rozrywki dla dzieci jak co roku zadbał Miejski Ośrodek Kultury. Jak zawsze było artystycznie, kreatywnie i z pomysłem.

Ładuję galerię...

Wesołą zabawę i ciekawe zajęcia zapewniły dzieciom świetlice artystyczne: Przygoda, Puchatek, Bajka i Uśmiech. Artystycznie było także podczas warsztatów odbywających się Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. Tam pod okiem instruktorów dzieciaki rozwijały swoje pasje i zainteresowania. Ciekawe przygody przeżywały z bohaterami filmów, których projekcje odbywały się w każdą środę. Wszyscy mogli zostać przyjacielem rezolutnego misia Paddingtona czy szalonego byczka Fernando. Było także teatralnie. W świat teatru przenosili aktorzy z teatru Promyk z Poznania i Pacuś z Łodzi. Nie zabrakło także wycieczki edukacyjnej. Podczas spaceru po Nadpilicznych Parkach Krajobrazowych w Moszczenicy mali ekolodzy z lornetkami w dłoniach obserwowali żyjące tam ptactwo i ssaki, potem zorganizowano ognisko. Balem karnawałowy dzieciaki zakończyły zimowe ferie z MOK. Były oczywiście stroje karnawałowe i przebrania, które powstawały podczas zajęć na świetlicach. Dziecięca pomysłowość została oczywiście nagrodzona. Wybór króla i królowej balu zakończył taneczna zabawę.

 

 

(materiały: MOK Piotrków) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat