Podsumowanie akcji „Wielkanoc” w mieście i powiecie

Policja KMP Piotrków Środa, 04 kwietnia 20182 4830
Jeden wypadek, 27 kolizji i 4 nietrzeźwych kierowców – taki jest bilans policyjnej akcji „Wielkanoc” na drogach Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego.

W czasie świąt zwiększyła się liczba patroli na drogach. Policjanci kontrolowali prędkość, a także stan techniczny samochodów. Sprawdzali też czy dzieci przewożone są w fotelikach i czy wszyscy mają zapięte pasy. Jak informuje biuro prasowe Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie, od piątku 30 marca do poniedziałku 2 kwietnia doszło do jednego wypadku. 1 kwietnia około godziny 12.30 na ulicy Garncarskiej w Piotrkowie potrącony został 6-latek, dziecko przebiegało przez jezdnię i wpadło wprost pod koła nadjeżdżającej hondy. 73-letni kierowca pojazdem był trzeźwy. 6-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Witek ~Witek (Gość)04.04.2018 11:26

Ciekawe co ta laska mierzy prędkość znaków drogowych słupa czy budynków bo te buble tak mierzą ,że nawet słup i budynki poruszają się co tv udowodniła a jednak nadal naciąga się naiwnych kierowców na mandaty wiedząc ,że te zabawki zawyżają prędkość i to sporo

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat