Podróbki warte 3 mln zabezpieczone na bazarze w Tuszynie

ePiotrkow Środa, 23 listopada 201614 10078
30 tys. sztuk podrobionej odzieży i perfum znanych marek o wartości rynkowej 3 mln zł zabezpieczyli funkcjonariusze CBŚP wraz z Izbą Celną w Łodzi i wywiadem skarbowym.

- Funkcjonariusze opolskiego CBŚP ustalili, że na bazarze w Tuszynie ma miejsce handel odzieżą i perfumami z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. Zwrócili się więc o pomoc do łódzkiej Izby Celnej i wywiadu skarbowego UKS z Opola. Służby wkroczyły na bazar w Tuszynie i skontrolowały 5 kontenerów, których właścicielem był 42-letni Marek S. W kontenerach funkcjonariusze zabezpieczyli towary o rynkowej wartości 3 mln złotych. Była to odzież, jak też perfumy. Policjanci zabezpieczyli również metki i etykiety różnych firm i ustalili, że mężczyzna sprowadzał tanią odzież, a następnie znakował ją i sprzedawał, jako oryginały – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

 

Mężczyzna usłyszy zarzuty obrotu towarami oznaczonymi podrobionymi znakami towarowymi mienia znacznej wartości. Za ten czyn grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Było to jedno z największych zatrzymań podrabianych towarów na terenie województwa łódzkiego w ostatnich latach.


Zainteresował temat?

4

3


Komentarze (14)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

chemik ~chemik (Gość)23.11.2016 12:48

Łukaszek, a czego można spodziewać się po EPIku dilującym pod sklepem? Na oryginały nie stać, a po EPIcentrum (Galeria FOCUS) w niedzielę spaceruje się w prawie oryginalnych dresach adddidasa..... Co za szyk..... :)

714


olka ~olka (Gość)24.11.2016 11:14

Odwieczne dogryzanie epi czy ep.. Często (nie wszyscy zaznaczam)ep chca czuć sie lepsi bo z miasta gnieżdżą sie w m2 marząc o domkach z ogródkiem jakie często maja epi wiec trzeba czymś przysrac z zawiści. Bylam ep jestem epi i nie zamienilabym sie nawet na warszawke. Kompleksów brak czego wszystkim życzę

40


ala ~ala (Gość)23.11.2016 16:06

Chemiku a co Ty robisz w niedziele w galerii Focus?

31


gość ~gość (Gość)23.11.2016 16:02

Do chemika. A Ty pewnie mieszkasz w Piotrkowie na dzielnicy Hamburg(chamów i burkow)zaraz za Fokusem.Mam Epi i mam gdzieś takich pseudo miastowych jak Ty.M mieszkałem na dzielnicy większej od Piotrkowa i co mam powiedzieć że Piotrków to wieś.

42


rg ~rg (Gość)23.11.2016 13:20

brawo dla policji, a czy wiecie że wielu włascicieli sklepików używanych zaopratruje się od własnie takich ludzi. wiem bo sam raz sprzedano mi podróbkę w sklepie to już było jakiś czas temu a potem okazało się że handluje podróbami.

43


łukasz MoszczenicA ~łukasz MoszczenicA (Gość)23.11.2016 09:07

ja zawsze kupuje podróbki bo innych nie mają np adidasa nike czy remboka w Psikusie bo tam wszystkie laczki produkowane są w chinach wietnamie czy innym azjatyckim śmiesznym kraju....

144


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat