Podpalili samochód swojej znajomej

PolicjaTomaszów Środa, 13 czerwca 20184 4687
Policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy podpalili samochód zaparkowany w centrum Tomaszowa Mazowieckiego. Zniszczenie auta to prawdopodobnie wynik kłótni pomiędzy znajomymi.
fot. policja

Do zdarzenia doszło w nocy z 10 na 11 czerwca. Tomaszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednym z parkingów przyblokowych w centrum miasta płonie samochód. Na miejscu nie było jednak żadnych świadków tego zdarzenia.

 

- Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, analizowali monitoring miejski, przesłuchiwali świadków – informuje oficer prasowy Komendy Policji w Tomaszowie. - Po kilku godzinach kryminalni namierzyli i zatrzymali podejrzewanych. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów umyślnego uszkodzenia mienia dwóm 25-letnim mieszkańcom Tomaszowa Maz. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyźni w ramach odwetu za trwający konflikt ze swoją znajomą wybili tylną szybę w jej samochodzie i wrzucili do niego butelkę z benzyną. Następnie podpalili łatwopalny środek i doprowadzili do pożaru auta, potem uciekli z miejsca zdarzenia. Po kilkunastu godzinach zostali namierzeni przez tomaszowskich kryminalnych. Trafili do policyjnego aresztu.

 

Obaj 25-latkowie mieli już konflikty z prawem. Pokrzywdzona wyceniła wartość strat na 5000 zł. Za przestępstwo umyślnego uszkodzenia mienia grozi kara do 5 lat więzienia.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Grzesław57 ~Grzesław57 (Gość)13.06.2018 10:39

I co w związku z powyższym wynika dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego ?

16


e.... ~e.... (Gość)13.06.2018 14:35

ten Tomaszów mazowiecki to sama patologia . nie ma dnia aby czegos tam nie odwalili

01


gość ~gość (Gość)13.06.2018 11:09

To był przypadek

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat