Podpalacz w rękach policji

ePiotrkow Poniedziałek, 17 marca 20141 1902
16 marca 2014 roku kilka minut po godzinie 1:00 w nocy dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał informację, iż na ulicy Legionów nieznani sprawcy podpalili drzwi do jednego z mieszkań.

Jak ustalili funkcjonariusze, około godziny 22.00, lokator pokłócił się ze swoimi rówieśnikami. Doszło pomiędzy nimi do awantury i szarpaniny. Chwilę później wszyscy wyszli na zewnątrz. Kiedy 22-latka nie było w mieszkaniu, jeden z jego kolegów podrzucił na wycieraczkę podpaloną gazetę. Zadzwonił do gospodarza, z informacją, że palą mu się drzwi. Mężczyzna szybko przybiegł do swojego domu i wspólnie z sąsiadami ugasił ogień. Uszkodzenia oszacował na 1600 złotych. Policjanci ,którzy przyjechali na miejsce zdarzenia wykonali oględziny, przesłuchali sąsiadów oraz zebrali ślady kryminalistyczne. Już kilka godzin później 21-letni podejrzany usłyszał zarzuty spowodowania zagrożenia życia i zdrowia co najmniej 9 osób. W tym czasie w kamienicy przebywało łącznie 27 osób.


Dzięki szybkiej interwencji i pomocy sąsiadów nie zachodziła konieczność ewakuacji. Sprawcy grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Był już w przeszłości notowany za konflikty z prawem.


Zainteresował temat?

5

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Resident_ of_the_old_Town Resident_ of_the_old_Townranga17.03.2014 15:52

az dziwne ze nikt sie nie pyta o personalia tego idioty :D

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat