Podłożyli im niezłą świnię

Tydzień Trybunalski Sobota, 16 marca 20131 2866
Niezłą, bo srebrną. Piotrkowski kabaret Jesteś.My wrócił właśnie z Przeglądu Kabaretów Studenckich “PIGI”, na którym zdobył drugie miejsce. Nagrodę, czyli “Srebrną Świnię” z drewna, dostali podczas uroczystej gali, która odbyła się w Teatrze im. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. W konkursie brało udział sześć kabaretów, wśród nich kabaret z Piotrkowa.

- Bardzo się cieszymy z tej nagrody, bo lubimy ten przegląd. Doceniono nas tam już po raz drugi. Poza tym ta impreza zawsze jest bardzo dobrze zorganizowana, panuje tam fajny klimat - mówi Martyna Wołoszyn z kabaretu Jesteś.My.


To nie pierwsza i zapewne nie ostatnia nagroda dla kabaretu Jesteś.My. Prawie z każdego przeglądu wraca z nagrodą, z miesiąca na miesiąc zajmując coraz wyższe miejsca na podium. Przypominamy, że w ubiegłym roku piotrkowski kabaret również brał udział w Przeglądzie Kabaretów Studenckich “PIGI”. Wówczas zdobył trzecie miejsce.


E.T.C.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ares1 ~ares1 (Gość)16.03.2013 09:01

Najlepszy Piotrkowski kabaret jest w UM :))) tylko nie wiadomo.Śmiać się czy płakać?!

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat