Podgrzewana i z systemem alarmowym. Nowoczesna toaleta stanęła za urzędem w Wolborzu

ePiotrkowRegion Piątek, 03 sierpnia 20180 6816
Kompaktowa toaleta z nowoczesnym systemem sterowania stanęła na tyłach Urzędu Miejskiego w Wolborzu. Toaleta będzie bezpłatna.

Ładuję galerię...

W środku znajduje się umywalka, lustro, sedes i przewijak dla niemowlaka. Wnętrze jest zabudowane nowoczesnymi urządzeniami, toaleta ma ogrzewanie podłogowe, więc w okresie zimowym będzie podgrzewana. Całość dopełnia automatyczne oświetlenie. Toaleta jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych i ma specjalny system alarmowy na wypadek np. zasłabnięcia w czasie z niej korzystania.

 

- Ustawienie miejskiej toalety, z której będzie można skorzystać bezpłatnie, związane jest z generalną modernizacją terenu za budynkiem Urzędu – informują nas urzędnicy z Wolborza. - Powstał tam teraz parking dla samochodów, m.in. pracowników administracji, którzy zwolnią miejsca postojowe przed budynkiem gminy. Będą także posadzone nowe nasadzenia krzewów, a cały teren będzie monitorowany kamerami przemysłowymi.

 

Zadanie kosztowało w sumie 167 tys zł. (sama toaleta 85 tys.).

 

 

 

 

(materiały: UM Wolbórz) 


Zainteresował temat?

7

4


Komentarze (0)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat