Podatnicy, nie dajcie się oszukać!

Strefa FM Wtorek, 02 kwietnia 20195 2109
Jedynym sposobem składania elektronicznych formularzy PIT za ubiegły rok jest usługa Twój e-PIT przygotowana przez urzędników Ministerstwa Finansów. Korzystanie z innych stron internetowych lub aplikacji nie jest autoryzowane i może być niebezpieczne.
fot. Izba Administracji Skarbowej w Łodzi

Koniecznie zwracajmy uwagę na to, na jakiej stronie wypełniamy swoje deklaracje podatkowe. - Z usługi Twój e-PIT można skorzystać wyłącznie pod adresem www.podatki.gov.pl. Inne witryny internetowe, które mają podobne nazwy, nie są stronami Ministerstwa Finansów i służą jedynie do wykradania danych podatników - powiedziała Joanna Gniewaszewska-Durska z Urzędu Skarbowego w Piotrkowie Trybunalskim.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)02.04.2019 23:02

Piszecie brednie wysłałam PIT. 1marca a dzisjaj dostałam zwrot tj 2 kwietnia.

11


j. ~j. (Gość)02.04.2019 22:30

Ja się wole sam rozliczyć i w ogóle uważam, że ten e-PIT, to wątpliwe ułatwienie, bo problem jest gdzie indziej, a mianowicie mamy niesłychanie skomplikowane prawo podatkowe, a politycy wszystkich opcji prześcigali się w komplikowaniu tego prawa. Obecna władza nie pozostaje zresztą w tyle. Nawet te ostatnie pomysły podniesienia kosztów uzyskania dla nauczycieli to dalsze komplikowanie i zapewne, jeśli to wejdzie w życie, będzie na temat stosowania tych podwyższonych kosztów mnóstwo wątpliwości, wydanych będzie dużo interpretacji i... biznes podatkowy się będzie kręcił, gdyż zarobią np. doradcy podatkowi, czy też organizujący szkolenia na ten temat. e-PIT nie =rozwiązuje żadnego problemu, a nawet z nim pojawiają się nowe problemy, choćby opisane powyżej.

21


ghuio ~ghuio (Gość)02.04.2019 12:08

kiedy zwrot ? 1 marca o 12 wyslalem przez strone i do dzisiaj nie ma, ale gdybym to ja Wam musiał dać to pewnie w ciagu 7 dni albo odsetki

23


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat