"Podaruj dzieciom uśmiech" w Piotrkowie

ePiotrkow Niedziela, 30 września 20180 2048
Piknik Rodzinny „Podaruj dzieciom uśmiech” zostanie zorganizowany na boisku piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w niedzielę 30 września.

Organizatorzy zapraszają do skorzystania z licznych atrakcji i zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dla przybyłych przewidziano konkursy, malowanie buziek, „dmuchańce”, wóz strażacki oraz pokaz pierwszej pomocy. Poza tym przez cały czas odbywać się będą gry i zabawy dla dzieci oraz wymiana książek.

 

Piknik "Podaruj dzieciom uśmiech" to wspólna inicjatywa Piotrkowskiego Centrum Wolontariatu, Stowarzyszenia Przyjaciół dzieci i młodzieży "HARC" oraz piotrkowskiej filii UJK. Impreza potrwa między 11:00 a 15:00, a wszyscy chętni będą mogli w tym czasie zarejestrować się jako dawca szpiku.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat