Podarowali wózki stowarzyszeniu HARC

Strefa FM Czwartek, 12 grudnia 20131 1496
Aż 9 wózków rehabilitacyjnych podarowali podopiecznym Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży "Harc" członkowie piotrkowskiej grupy motocyklowej Quo Vadis . Te wspaniałe świąteczne prezenty wręczono podczas gali zorganizowanej niedawno z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

- Jest to taki skromny wkład naszego klubu w działalność, którą prowadzi stowarzyszenie. Mamy trochę wspólnego, my jeździmy na dwóch kołach i chcemy wspomóc podopiecznych dwoma kołami - mówi Tomasz Bubas, prezes klubu.

 

Wszystkie wózki powinny trafić do potrzebujących do końca tego tygodnia.

 

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

argo ~argo (Gość)12.12.2013 12:51

i to jest wspaniały gest, godny naśladowania . w imieniu moich kolegów motocyklistów proszę nie postrzegajcie nas tylko jako szybkich i wściekłych na naszych maszynach.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat