Podały się za pracownice spółdzielni, okradły staruszkę

PolicjaTomaszów Wtorek, 23 stycznia 20185 5850
Podawały się za pracownice spółdzielni mieszkaniowej, weszły do mieszkania staruszki, jedna zagadywała pokrzywdzoną, druga okradała mieszkanie. Razem z kobietami zniknęły oszczędności. 28- i 41-latka są już w rękach policji.
fot. policja

18 stycznia około godziny 9 do jednego z mieszkań przy ulicy Długiej w Tomaszowie Mazowieckim weszły dwie kobiety, które podały się za pracownice spółdzielni mieszkaniowej. Poprosiły gospodynię, by odkręciła wodę w kuchennym kranie, by sprawdzić jej jakość. Kontrola miała być dokonana przy osobistym nadzorze właścicielki mieszkania. Gdy jedna z nich pilnowała lokatorki, druga okradała mieszkanie. „Pracownice spółdzielni” szybko ulotniły się wraz z kosztownościami gospodyni. O fakcie została powiadomiona policja. - Dyżurny przekazał rysopis podejrzewanych wszystkim policyjnym patrolom będącym na służbie – informuje oficer prasowy Komendy Policji w Tomaszowie. - Funkcjonariusze na ulicy Topolowej zauważyli kobiety odpowiadające rysopisowi. Złodziejki zostały przewiezione do Komendy. Jak się okazało, były to mieszkanki Warszawy. Kobiety usłyszały zarzut kradzieży. Orzeczono wobec nich policyjny dozór.

 

Kobietom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci nie wykluczają, że sprawa może mieć charakter rozwojowy.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Tym. ~Tym. (Gość)23.01.2018 14:06

W tym Tomaszowie to patologia goni patologię.

51


g ~g (Gość)23.01.2018 22:15

No od tyłu i w kajdanach...

11


gość ~gość (Gość)23.01.2018 14:36

Drogi Tomaszowie Mazowiecki! Litości!!

00


gość ~gość (Gość)23.01.2018 14:35

No raczej w Warszawie. Chyba, że coś źle zrozumiałem

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat