Podają się za inspektorów weterynaryjnych. Starostwo ostrzega!

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 04 marca 20192 4226
Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim ostrzega przed oszustami podającymi się za inspektorów weterynaryjnych.
fot. Dawid Chalimoniuk

Oszuści próbują wejść na posesje mieszkańców pod pretekstem kontroli bioasekuracji w gospodarstwach utrzymujących trzodę chlewną. Takie sytuacje miały miejsce na terenie powiatu piotrkowskiego. Powiatowy lekarz weterynarii informuje, że inspektor lub urzędowy lekarz weterynarii przed przystąpieniem do kontroli powinien pokazać właścicielowi posesji legitymację służbową lub dowód osobisty, imienne upoważnienie do kontroli wystawione przez powiatowego lekarza weterynarii w Piotrkowie Trybunalskim, powinien posiadać też odznakę identyfikacyjną. - Ponadto żadna osoba spoza gospodarstwa nie ma prawa wchodzić do pomieszczeń, w których są utrzymywane świnie bez ubrania ochronnego - ostrzega Aneta Stępień asystent prasowy w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie.


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

07 ~07 (Gość)04.03.2019 19:45

ale blondynka ........

10


gość ~gość (Gość)04.03.2019 16:32

Właśnie opisaliście oszustom jakie powinni mieć papiery wchodząc do rolników brawo wy

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat