Pocztówki z Norwegii. Wystawa fotografii w Galerii "Śnieżne Krużganki"

ePiotrkow Środa, 09 października 20190 1284
„Pocztówki z podróży – Norwegia” to tytuł wystawy fotografii Tomasza Lenarczyka, która prezentowana będzie w Galerii „Śnieżne Krużganki” od 13 października do 6 listopada.

Tomasz Lenarczyk – pasjonat fotografii. Autor kilkudziesięciu wystaw indywidualnych i zbiorowych. Laureat konkursu Moje miejsce na Ziemi, wyróżniony na Międzynarodowych Konfrontacjach Fotograficznych „Tylko Jedno zdjęcie 2012” pod patronatem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP 2012/195. Organizator wielu plenerów, kursów, szkoleń oraz warsztatów fotograficznych. Członek zarządu Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego Fcztery, z którym jest związany od 10 lat. Od 3 lat organizuje w Piotrkowie Trybunalskim spotkania z fotografikami z Polski i zagranicy o nazwie „Cafe pod Migawką”. Od czterech lat fotografią zajmuje się zawodowo. Ulubione tematy fotograficzne to: fotografia sensualna, podróżnicza, reportażowa.

 

Wernisaż wystawy odbędzie się w niedzielę 13 października o godz. 18.00. Wstęp wolny.

 

 

 

 

(materiały organizatora) 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat