Pobili w trosce o kobiety?

ePiotrkow Piątek, 14 października 20166 6346
Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn (17 - 19 lat), którzy pobili dwóch mieszkańców Bełchatowa w jednym z lokali na terenie miasta.

Ładuję galerię...

O zdarzeniu policja otrzymała sygnał 8 października o godzinie 9.30. Wówczas do komendy zgłosiła się kobieta, która zawiadomiła o pobiciu jej brata przez nieznane osoby. Mówiła, że na skutek odniesionych obrażeń twarzy brat został przewieziony do szpitala w Łodzi. Zgłaszająca twierdziła, że pokrzywdzonym w sprawie może też być 37-letni bełchatowianin, który towarzyszył jej bratu w chwili zdarzenia. W sprawę zaangażowali się bełchatowscy kryminalni. Szybko ustalili przebieg tego zajścia. Okazało się, że dwóch 37-latków zostało zaatakowanych przez trzech chłopaków. Pierwszemu z nich zadano ciosy w lokalu, kiedy wracał do stolika. Otrzymał uderzenie w głowę, a kiedy upadł, został dwukrotnie kopnięty w twarz. Ponieważ w pomieszczeniu panował półmrok i wszystko działo się błyskawicznie, ofiara nie zapamiętała napastników. - Kolejny atak miał miejsce przy wyjściu z lokalu. Wtedy pokrzywdzony i jego kolega zostali skopani. Pokrzywdzeni nie podali rysopisu napastników, dlatego ustalenie sprawców wydawało się wręcz niemożliwe. Policjanci jednak się nie poddali. Dociekliwość kryminalnych, analiza zapisów kamer monitoringu oraz doskonałe rozpoznanie środowiska przestępczego zaowocowały sukcesem. 11 października, zaledwie 3 dni po zdarzeniu, policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o to przestępstwo. Są to mieszkańcy Bełchatowa w wieku od 17 do 19 lat. Twierdzili, że motywem ich działania była troska o kobiety przebywające w lokalu, wobec których pokrzywdzeni niewłaściwie się zachowywali – informuje bełchatowska Komenda.

 

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty i zostali objęci dozorem policyjnym. Odpowiedzą przed sądem. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Al Bundy Al Bundyranga14.10.2016 18:55

Cytuję:
Twierdzili, że motywem ich działania była troska o kobiety przebywające w lokalu (...) Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Cóż za troskliwi, wrażliwi, bohaterscy młodzi ludzie. Oby karma do nich wróciła i współwięźniowie też otoczyli ich wyjątkowo CZUŁĄ i GŁĘBOKĄ opieką.
;)

Komentarz był edytowany przez autora: 14.10.2016 18:58

61


Ropucha Ropucharanga14.10.2016 14:57

"Pokrzywdzeni nie podali rysopisu napastników, dlatego ustalenie sprawców wydawało się wręcz niemożliwe. Policjanci jednak się nie poddali. Dociekliwość kryminalnych, analiza zapisów kamer monitoringu oraz doskonałe rozpoznanie środowiska przestępczego zaowocowały sukcesem. 11 października, zaledwie 3 dni po zdarzeniu, policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o to przestępstwo."
Brzmi to jak wstęp do kiczowatego kina akcji. Zastanawiam się czemu robi się sensację z działań policji, jest to ich zakichany obowiązek, a portal robi z tego sensację na miarę akcji GROMu.

32


Zanzi ~Zanzi (Gość)14.10.2016 13:53

Prawdziwi dżentelmeni :)

30


xyz34 ~xyz34 (Gość)14.10.2016 10:41

I pamiętajcie łobuz kocha najbardziej

40


chemik ~chemik (Gość)14.10.2016 09:53

Jak dla mnie zwykła patologia. Równie dobrze mogli pobić w trosce o rysie czy dziurę ozonową. Szukali po prostu okazji.
Druga sprawa, żeby dwóm dorosłym, normalnym facetom wklepało trzech szczeniaków? I to takich jak widoczny na zdjęciu? Przecież to maksimum 60 kg wagi i zero możliwości. Dobry, jak napadnięty się nie broni....

81


zxc ~zxc (Gość)14.10.2016 07:33

Patola...
Tylko patole sie martwia o kobiety..

24


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat