Pobili kolegę ze szkoły

PolicjaOpoczno Czwartek, 13 czerwca 20197 6819
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie zatrzymali dwóch 17-latków, którzy pobili swojego 16-letniego znajomego. Wszyscy są uczniami jednej z opoczyńskich szkół średnich.

Z dotychczasowych ustaleń  wynika, że dwaj 17-latkowie pod koniec maja na ulicy Biernackiego w Opocznie około godz. 14 spotkali się przypadkowo z 16-latkiem. Sprawcy na widok młodszego znajomego i jego próby przywitania się z nimi zareagowali  bardzo agresywnie. Odepchnęli  chłopaka  pod  wiatę przystanku autobusowego i bez żadnej przyczyny uderzyli w głowę i brzuch. Dodatkowo kierowali wobec 16-latka groźby karalne, za co również odpowiedzą.

 

Policjanci ustalili, że jedynym powodem agresji napastników wobec o rok młodszego kolegi była po prostu niechęć do niego. Sprawcy usłyszeli zarzuty. Sprawa swój finał znajdzie w sądzie. 17-latkom grozi do 3 lat więzienia. 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)13.06.2019 08:38

Pierwszy raz. Mnie to nawet pani od przyrodt bila.

21


j. ~j. (Gość)13.06.2019 18:18

Jeśli pójdą do kicia, to tam dopiero się wyuczą od bardziej doświadczonych, jak się bije, jak się kradnie, jak się wymusza, włamuje itd. Wyjdą jako wykwalifikowane bandziory. Nie wierzę w żadną resocjalizację!

40


Bezstresowcy. ~Bezstresowcy. (Gość)13.06.2019 12:59

Rośnie pokolenie niedorozwoi.

70


gość ~gość (Gość)13.06.2019 11:15

Powinni odsiedzieć te 3 lata bez żadnej taryfy ulgowej, może innych agresorów by to czegoś nauczyło.Hojraki przy kolegach a rano mamusia śniadanko szykuje i buciki wiąże. Porażka.

90


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat