Pobili i okradli, potem schowali się w komórce

ePiotrkow Piątek, 22 lipca 20164 5570
Usłyszał pukanie w okno. Poszedł otworzyć drzwi. Został pobity i okradziony. Sprawcy pobicia mieszkańca powiatu tomaszowskiego ukryli się przed policją w komórce.

16 lipca o godzinie 22.55 dyżurny policji otrzymał informację, że mieszkaniec powiatu tomaszowskiego został zaatakowany w miejscu zamieszkania. Według ustaleń pokrzywdzony usłyszał pukanie w okno. Kiedy otworzył drzwi, został pobity i okradziony. Z domu zginął portfel z pieniędzmi, paczka papierosów i dwie zapalniczki. Ofiara niewiele pamiętała ze zdarzenia. Kryminalni po przeanalizowaniu śladów ustalili, że podejrzany nie działał sam, musiał mieć wspólnika. Rozpoczęło się typowanie osób mogących mieć związek ze zdarzeniem. Wszystkie ślady prowadziły do mężczyzn znanych ze swoich wcześniejszych konfliktów z prawem. Niestety obaj od kilku miesięcy nie przebywali w swoich miejscach zamieszkania. Policjanci szukali dalej. Okazało się, że podejrzewani koczowali w komórce u swojego znajomego. Byli bardzo zdziwieni poranną wizytą funkcjonariuszy.

21- i 25-latek usłyszeli zarzuty rozboju. Sąd na wniosek miejscowej prokuratury zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bolo ~Bolo (Gość)24.07.2016 15:07

Cytuję:
Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

ciekawe czy kiedykolwiek ktoś tyle dostał...

20


Colombo ~Colombo (Gość)23.07.2016 11:42

Logiczny ciąg wydarzeń, z czego mieli żyć zlikwidowano im uprawianie konopi, miasto ma się rozrosnąć do 200tys., ich dzieci chodzą po wyremontowanych ulicach głodne i płaczą a nawet okradają staruszki, 500+ jest za niskie co im zostało to robią. Ale dlaczego to wszystko promuje się, kto za to płaci na ePiotrkow a może o tym nic nie wiedza na eTomaszów ?????????

12


Al Bundy Al Bundyranga22.07.2016 23:40

Cytuję:
Wszystkie ślady prowadziły do mężczyzn znanych ze swoich wcześniejszych konfliktów z prawem.


Coś słabiutko ten wymiar sprawiedliwości (resocjalizacja?) działa, skoro oni cały czas robili swoje...

30


Zanzi ~Zanzi (Gość)22.07.2016 07:21

Ludzkie odpadki...I to ma się rozmnażać i jeszcze kasę za to dostawać, masakra...

141


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat