Pobicie na boisku szkolnym

ePiotrkow Poniedziałek, 10 kwietnia 20178 11453
Trzech chuliganów zaczęło bić i kopać po całym ciele 14-latka. Ofierze próbował pomóc jego kolega, jemu też się dostało. Sytuację zauważyło małżeństwo, które zareagowało. Spłoszyli sprawców i powiadomili policję. Do zdarzenia doszło 8 kwietnia na boisku sportowym przy ulicy Stolarskiej w Tomaszowie.

- Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, trójka chłopców na boisku szkoły zaczepiła 14-latka. Przewrócili go, bili i kopali po całym ciele. Kolega pokrzywdzonego próbował odciągnąć napastników. Wtedy agresja zwróciła się ku niemu – relacjonują policjanci z Tomaszowa.

 

Jadące samochodem małżeństwo zwróciło uwagę, jak chuligani biją nastolatków. Zareagowali i zadzwonili po policję. Mężczyzna próbował zatrzymać łobuzów, niestety sprawcy uciekli. Pokrzywdzonym została udzielona pomoc medyczna. Policjanci ustalili rysopisy napastników, po kilku godzinach były znane już nazwiska. Następnego dnia kilka minut po godzinie 6 rano policja weszła do domu najbardziej agresywnego chłopca. 15-latek został przesłuchany. Dwóch pozostałych (14 i 16 lat) zatrzymano w miejscu zamieszkania. Nastolatkowie zostali przesłuchani w charakterze nieletnich sprawców czynu karalnego. O ich dalszym losie zdecyduje sąd rodziny.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

XD ~XD (Gość)11.04.2017 10:47

Typowe tchórze co mocni są w grupie 3 osób, bo jako jednostka to zwykły śmieć którego sprał by każdy.
W taki sposób kiedyś zamordowali mojego brata. Trzech na jednego, czemu tak często sie o tym słyszy...?

20


ja ~ja (Gość)10.04.2017 13:22

Moim zdaniem za takie czyny powinni nawet nieletni siedzieć. Może nauczyłoby ich to rozumu. Dobrze, że ktoś zareagował, bo w tych czasach to nawet nieletni potrafią zabić człowieka bez powodu.

261


pała ~pała (Gość)10.04.2017 22:20

Przede wszystkim powinno się takich ostro spałować! Jak za komuny! W stosunku do takich to takie metody były dobre!

60


Piotrków.... ~Piotrków.... (Gość)10.04.2017 22:18

A z 5 lawt za rozbój i by gnoje się nauczyli.... nie daj boże żeby w moje ręce się dostali..

30


MirP ~MirP (Gość)10.04.2017 17:12

Poprawczak i tyle .

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat