Po wypadku linia kolejowa Tomaszów – Koluszki nadal nieprzejezdna

Strefa FM Środa, 08 lipca 20150 3183
Nadal nieprzejezdna jest linia kolejowa pomiędzy Tomaszowem Mazowieckim a Koluszkami. Wszystko przez pociąg towarowy, który wykoleił się w miniony weekend. Z torów wypadło wtedy 13 wagonów.

Jak mówi Karol Jakubowski - przedstawiciel Polskich Linii Kolejowych, na miejsce zdarzenia ściągnięto już specjalistyczny sprzęt do podnoszenia wagonów, cały czas pracują tam także przedstawiciele specjalnej komisji, którzy ustalają przyczyny zdarzenia. W związku z tym, że trasa kolejowa nie jest przejezdna, pociągi muszą jeździć objazdami. Wprowadzono także komunikację zastępczą. - Dla połączeń regionalnych wprowadzona została zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku między Tomaszowem a Koluszkami. Pociągi dalekobieżne jadą zmienioną trasą przez Koniecpol, Częstochowę i Piotrków. Pasażerowie na bieżąco są informowani o zmianach w komunikacji na tej trasie. Komunikaty wygłaszamy na dworcach i na przystankach - mówi Karol Jakubowski.


Prace na tym odcinku mogą trwać jeszcze tydzień.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat