Plebiscyt radia Strefa FM - Sto na sto

Strefa FM Czwartek, 04 października 20180 2406
Przez kilkanaście dni pomysłodawcy plebiscytu, czyli prowadzący magazyn Magiel przygotowywali listę kilkuset polskich utworów, które w różnym czasie stawały się mniejszymi lub większymi przebojami. Wspólnie z Państwem chcemy teraz stworzyć listę stu tych największych, najpopularniejszych, najbardziej lubianych. Na antenie radiowej będziemy ją w całości prezentować w dniach 7-9 listopada. W jakiej kolejności?

To już zależy właśnie od Państwa. Można głosować raz dziennie na maksymalnie 50 piosenek. Wśród głosujących rozlosujemy atrakcyjne nagrody. Ci, którzy chcą brać udział w plebiscycie (i losowaniu) powinni zostawić ślad, czyli podać swój adres mailowy.
Zapraszamy, warto nie tylko zagłosować, ale i przypomnieć sobie często kompozycje naprawdę zapomniane.

 

Głosować można na stronie radia Strefa FM - plebiscyt sto na sto


Zainteresował temat?

8

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat