Plażowi szczypiorniści i szczypiornistki wicemistrzami kraju

ePiotrkow Poniedziałek, 25 lipca 201610 3475
Piłkarki oraz piłkarze ręczni BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski zdobyli srebrne medale Mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej. Panie co prawda wygrały ostatni turniej, który odbył się w miniony weekend w Gdańsku, ale w generalnej klasyfikacji wyprzedziły je zawodniczki zespołu BHT Byczki Kowalewo Pomorskie, natomiast panowie zajęli w Gdańsku drugie miejsce, w końcowej klasyfikacji również uplasowali się na drugiej pozycji, ustępując jedynie zawodnikom BHT Auto Forum Petra Płock.

Zawodnicy i zawodniczki walczyli o mistrzostwo Polski podczas trzech turniejów. W Płocku chłopcy zajęli 2., a dziewczęta 5. miejsce, natomiast w Inowrocławiu odbywa zespoły zajęły 3. pozycję. Ten ostatni turniej zorganizowano w Gdańsku. W finale mężczyzn piłkarze ręczni BHT Auto Forum Petra Płock pokonali 2:0 BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski, przypieczętowując tym samym zdobycie złotego medalu, płocczanie przystąpili do finału mając zapewniony tytuł mistrza kraju, musieli bowiem zająć co najmniej trzecie miejsce w Gdańsku. Reprezentanci piotrkowskiego zespołu zajęli ostatecznie drugie miejsce (przed rokiem czwarte), natomiast panie wygrały gdański turniej, pokonując w finale zespół Warszawa Skład 2:0, w generalnej klasyfikacji piotrkowianki zostały jednak wyprzedzone zaledwie o jeden punkt przez BHT Byczki Kowalewo Pomorskie, muszą się więc zadowolić wicemistrzostwem kraju (w ubiegłym roku wywalczyły złoty medal).

W następny weekend w Grudziądzu odbędzie się turniej finałowy o Puchar Polski, wystartują w nim zarówno reprezentanci, jak i reprezentantki piotrkowskiego zespołu, który od niedawna występuje pod zmienioną nazwą BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski, a to dlatego, że zespół nie znajduje się już w strukturach MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, plażowa sekcja piłki ręcznej mężczyzn i kobiet powstała za to w MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski i od niedawna to właśnie ten klub reprezentują aktualni wicemistrzowie Polski.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

luzik luzikranga25.07.2016 20:54

Cytuję:
Postęp jest dziełem niezadowolonych.


Autor: Jean-Paul Sartre.
Od siebie dodam, Naczelny GAWRONie (albo Colombo - jak tam wolisz): nie klakierów, cmokierów i dupowłazów.

21


luzik luzikranga25.07.2016 18:24

Naczelny gawronie, Colombo - czy jak tam chcesz. Lubisz łajno - to wskocz do szamba. Czemu to my mamy sprawić ci przyjemność? A tak bardziej pobłażliwe - dostałeś plan na ilość sprowokowanych komentarzy. Tak jak panienka w banku na "pozyskanie" nowych klientów? Nie bój żaby, pomogę ci. Może załapiesz się na jakąś tam premię.
PS. Plażowy szczypiorniak - sport to, czy zabawa? Tak czy inaczej - pozdrowienia dla zwariowanych zawodników.

Komentarz był edytowany przez autora: 25.07.2016 18:26

21


Colombo ~Colombo (Gość)25.07.2016 22:07

Postęp nie jest dziełem zawsze niezadowolonych. Autor - Colombo.

11


luuciann ~luuciann (Gość)25.07.2016 20:54

mieli co chłopaki robić nocami takie ciacha wiedza poco są takie wypady od domu

20


Naczelny GAWRON ~Naczelny GAWRON (Gość)25.07.2016 17:21

Wszystkie gawrony do ataku nie mogę żyć bez waszej wspaniałej nieustannej czynności fizjologicznej, chyba temat nie jest zbyt trudny na wasze małe główki .

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat