ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Platforma handlowa Monfex opinie - warto dowiedzieć się więcej

Czwartek, 21 maja 2020 2980
W ostatnim czasie można zaobserwować, iż coraz więcej osób interesuje się platformami handlowymi, giełdami krypto-walut. W księgarniach oraz w internecie można spotkać się z wieloma poradnikami, które krok po kroku objaśniają jak korzystać z takich platform oraz jakie zyski można dzięki nim osiągnąć.

 

Obecnie do do jednej z najbardziej popularnych platform handlowych zaliczana jest platforma Monfex, do której mogą przynależeć zarówno osoby, które stawiają pierwsze kroki w tej "branży", jak i osoby profesjonalne i doświadczone, które już sporo wiedzą o krypto-walutach, o dźwigniach oraz giełdzie i funduszach, w które warto zainwestować.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Bardzo dobrze trafiłeś. Poniżej znajduje się bowiem rzetelna recenzja platformy handlowej Monfex, z którą warto się zapoznać jeśli jeszcze zastanawiacie się czy warto spróbować swoich sił na tym właśnie polu.

 

To należy wiedzieć na początek

Co to jest Monfex i o co w nim chodzi? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które pierwszy raz zetknęły się z nazwą tej platformy. Otóż, Monfex to doświadczona i rzetelna platforma, która już na pierwszy rzut oka robi bardzo pozytywne wrażenie na osobach odwiedzających tą stronę. Dzięki niej wiele osób może rozpocząć swoją przygodę - grę z lewarem lub grę z dźwignią, która będzie opierać się na krypto-walutach.

Na czym to polega? Po rejestracji na stronie, pojawia się możliwość zawierania zakładów z innymi użytkownikami, w których użytkownicy wskazują jaka będzie cena krypto-waluty. Każdy zakład musi być jednak "o coś". W tym przypadku również użytkownik zakłada się o konkretną kwotę. Bym mógł uczestniczyć w takim zakładzie muszę jednak dysponować określonymi środkami oraz strona, która będzie się ze mną zakładać - także.

Ostatecznie więc w puli do wygrania jest spora suma, która stanowi wielokrotność mojego i przeciwnika "wkładu". To na jaką kwotę można się założyć zależy od wielości dźwigi. I tu pojawia Użytkownicy mogą wówczas wskazać, czy według nich dana krypto-waluta wzrośnie, czy też spadnie. Cały "transakcja" jest bardzo prosta, rzetelna i jasna.

Dlatego też, kto raz spróbuje swoich sił na giełdzie handlowej, będzie do tego wracał. Szczególnie jest to polecane osobom, które trochę interesują się krypto - walutami, ich cenami oraz mają duże szczęście i znajdują się zawsze tam, gdzie powinni.

 

Monfex - krok po kroku

Recenzja platformy Monfex zbiera same dobre opinie od jej użytkowników, gdyż widać, iż jest to strona stworzona z myślą o osobach, które świetnie się czują w tym temacie oraz potrafią myśleć strategicznie.

Dużym plusem portalu jest to, że umowę można zawszeć na konkretny czas. Gdy chcemy zrezygnować z dalszego uczestniczenia w tej giełdzie oraz wyrejestrować się raz na zawsze z portalu - jest to jak najbardziej możliwe.

W każdej chwili można anulować naszą umowę i portal nie nakłada na nas żadnych konsekwencji. To wielka zmiana, gdyż na wielu giełdach panują dość rygorystyczne zasady w tej kwestii, a umowy zawierane są na ściśle określone terminy.

 

Natychmiastowa wpłata i szybka wypłata

By rozpocząć swoją przygodę z Monfex, trzeba rozpocząć od wpłaty środków na swoje konto w platformie. Jak się dokonuje takiej wpłaty?

Odbywają się one za pomocą krypto-walut takich jak: BTC, ETH, USDT lub też wpłaty można dokonać (co jest bardzo wygodne szczególnie dla początkujących użytkowników) przy pomocy standardowej karty płatniczej, którą na co dzień obsługujemy np. Master Card lub VISA.

By rozpocząć wystarczy minimalna kwota, platforma wskazuje, iż jest to około 32 zł (w przeliczeniu na polską walutę).

 

Jak odnaleźć się na stronie?

Osoby, które nie do końca radzą sobie z komputerem lub serwowaniem po sieci, nie muszą obawiać się swoich pierwszych kroków na Monfex, gdyż portal jest niezwykle prosty w obsłudze, a wszystkie dostępne w nim funkcje - czytelne dla użytkownika. Wchodząc na stronę Monfex, pojawia się nam strona główna, która zachęca do skorzystania z serwisu.

Na górze można przejść do działu, gdzie dowiemy się między innymi: jak korzystać z serwisu "How it Works", oraz znajdziemy w zakładce "FAQ" najczęstsze pytania i odpowiedzi, które nurtują użytkowników. Strona jest jak najbardziej rzetelna i wiarygodna - w prawym górnym rogu znajduje się numer telefonu, więc w razie jakichkolwiek wątpliwości (lub problemów np. z zalogowaniem się) można błyskawicznie skontaktować się z pracownikami serwisu, dzięki znajdującego się tam wyżej numeru telefonu do nich. W prawym górnym rogu można się zarejestrować do platformy.

Rejestracja jest wymagana, gdyż od tego zależy czy możemy zacząć działać w serwisie. Przy rejestracji należy wpisać standardowe dane takie jak np. imię (name), nazwisko (last name), kraj, w którym mieszkamy (country of residence), adres mailowy (E-Mail Address ), ustanowione przez nas hasło do serwisu (Create Password ) oraz nasz numer telefonu.

Następnie należy zaakceptować regulamin (oraz można zgodzić się na to, by strona nas informowała o wszystkim za pomocą tzw. newslettera. Po wysłaniu formularza do serwisu, momentalnie nasze konto zostaje utworzone w platformie. Dobrze jest teraz zapoznać się ze wszystkimi możliwościami, z których możemy w nim korzystać.

 

Indywidualne konto

Gdy staliśmy się już szczęśliwymi użytkownikami serwisu, wówczas możemy zapoznać się z naszym kontem. By wejść do niego należy się zalogować - zakładka ta znajduje się w prawym górnym rogu z napisem "Login".

I tak jak w każdym innym przypadku, tu również musimy podać adres e-mail oraz hasło, by wejść na nasze indywidualne konto, z którego bezpiecznie możemy już operować na platformie. Jak widać, cała procedura jest bardzo szybka, sprawna i bezpieczna. Dużym plusem tej strony jest fakt, iż nie jest "zaśmiecona" zbędnymi informacjami czy funkcjami.

Wszystko jest czytelne, jasne i przejrzyste. To niezwykle ważne. Będąc na naszym koncie - mamy wówczas jasno przedstawione wszystkie dane, które tego konta dotyczą. Na pierwszej stronie widnieją już bowiem takie informacje jak np.: nasze saldo, uzyskane zyski, straty, które ponieśliśmy oraz dane naszego kapitału. Poniżej widnieje lista instrumentów wraz z ich ceną. Tuta rozpoczyna się więc nasza przygoda ze strategicznym podejściem do tematu, logicznym myśleniem, chęcią szybkiego, bezpiecznego zarobku oraz chęcią ryzyka (która jak w życiu, raz się opłaca, raz nie). Tutaj też możemy zapoznać się z takimi opcjami jak np: narzędzia analityczne, wskaźniki, oscylatory, itp.

 

Start!

Następnie szybko przechodzimy do panelu handlu, o który w całym portalu chodzi najbardziej. W tej właśnie zakładce mamy możliwość ustawienia naszej dźwigni według naszych predyspozycji i tego co zamierzamy osiągnąć. Platforma stwarza nam wiele opcji, między innymi można wybrać: opcje Limit, Market, Stop Loss oraz Take Profit.

 

 

Wrażenia po skorzystaniu z platformy

Mimo, iż "na rynku" można obecnie obserwować wiele stron, które reklamują się jako giełdy, na których można szybko i sprawnie zarobić całkiem spore pieniądze, nie wszystkie serwisy są rzetelne, jasne i czytelne jak przedstawiony wyżej Monfex. Monfex opinie w internecie do tej pory zebrało bardzo dobre a to jeszcze nie koniec, gdyż jak widać po stronie - twórcy cały czas ją unowocześniają i usprawniają, by użytkownicy jeszcze lepiej czuli się na niej.

Dzięki temu, że operujemy w serwisie krypto-walutami, wiele osób czuje się znacznie bezpieczniej i bardziej pewni siebie, dlatego też chętnie grają na lewarze i czasami nawet całkiem sporo ryzykują. Dlatego też, by nie stracić od razu zbyt wiele, sam serwis poleca swoim szczególnie nowym użytkownikom, by przed rozpoczęciem działań bardzo dokładnie zapoznali się z tematem oraz by poznali rynek oraz cały instrument.

Tam, gdzie pojawia się ryzyko i strategia - tam mogą pojawić się spore zyski, ale i także wiele straty. Warto o tym pamiętać, także i w tym portalu, który oprócz zachęcania do operowania "własną dźwignią" także stara się wyhamować czasami użytkownika, by ten dokładnie przemyślał swoje "inwestycje" i strategie.

 

Codzienne analizy rynkowe

Rzetelna recenzja platformy handlowej Monfex nie może odbyć się bez ważnej informacji czyli codziennych analizach rynkowych, które użytkownik może obserwować na stronie. Dzięki temu łatwiej nam określić co może przynieść zysk w najbliższym czasie, a co zdecydowanie przynosi starty. Należy tu jednak wspomnieć, iż Monfex nie jest typową giełdą.

Mimo, iż transakcje na platformie przeprowadza się tak jak na giełdach, tu główną rolę pełnią krypto-waluty oraz dźwignia handlu, która w tym przypadku odgrywa kluczową rolę. Dzięki bitcoiom nie "operujemy" na stronie gotówką. A sam system wypłacania i wpłacania pieniędzy oraz przewalutowania ich na bitcoiny jest całkowicie bezpieczny.

Nie ma tu więc żadnej mowy o włamaniach na konto, wypłacaniu cudzych pieniędzy, oszustwach czy kradzieżach internetowych. W tym serwisie, użytkownik akurat może mieć pewność iż jego środki są bezpieczne i chronione przez serwis.

 

Jakimi krypto-walutami operujemy w serwisie?

To jest również bardzo ważna informacja, szczególnie da osób, które jeszcze nie do końca orientuję się o co chodzi w nich i jakie krypto-waluty rynek wyróżnia. Monfex opinie w tej kwestii zebrał również bardzo dobre, gdyż właściciele serwisu dopuścili do "pracy w nim" całkiem sporą ich ilość. Od najbardziej znanych czyli bitcoinów (BTC), bitcoin cash (BCH), litecoin (LTC), eos (EOS) czy dash (dash), po mniej znane ale które co raz częściej wybijają się w górę czyli: ethereum (ETH), ethereum Classic (ETC), monero (XMR) lub neo (NEO).

 

Monfex opinie

Jak wynika z powyższego, platforma Monfex jest jasna, czytelna i prosta w obsłudze, dzięki czemu co raz więcej osób skupia na niej uwagę.

Ci, co rozpoczęli swoją przygodę z transakcjami również mogą śmiało stwierdzić, iż krok po kroku wyjaśnione jak wygląda procedura a menadżer konta osobistego wspomaga nasze funkcjonowanie w serwisie.

Osoby, które lubią ryzyko, znają rynek oraz mają dobą strategię powinny spróbować swoich sił w Monfex, gdyż jest to nieliczna platforma na rynku, która tak szybko idzie w górę i z roku na rok przyciąga coraz większą rzeszę osób.

Anna Rosicka, niezależna dziennikarka i od 4 miesięcy trader J

 


Zainteresował temat?

5

7


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat