Plac zabaw przy ul. Budki zniszczony. Potrzebny monitoring?

ePiotrkow Niedziela, 03 stycznia 201627 8318
Plac zabaw wraz z siłownią zewnętrzną przy u. Budki w Piotrkowie został oddany do użytku kilka tygodni temu. Niestety korzystają z niego nie tylko dzieci i zwolennicy rekreacji na świeżym powietrzu. Obiekt został zniszczony, o czym poinformował nas jeden z użytkowników naszego portalu.

Ładuję galerię...

- To była moja pierwsza wizyta z synem na nowo otwartym placu zabaw i siłowni dla dzieci przy ulicy Budki. Jak widać obiekt już jest uszkodzony, zdewastowany i brudny – napisał do naszej redakcji mieszkaniec Piotrkowa. - Przy domku wyrwana jest ściana oraz śrubki z konstrukcji. Wszędzie powyrywane są też ochronne zabezpieczenia śrub. Powyrywane są nawet kostki z podłoża, którym jest wyłożony. W pojemnikach na śmieci jest pełno butelek po napojach alkoholowych. Wszędzie pełno petów i kapsli, co świadczy o imprezach alkoholowych, na pewno nie dzieci. Podobna sytuacja ma miejsce przy ulicy Garbarskiej, chodzi tu bardziej o nową siłownię, z której powyrywano sprzęt. Czy miasto nie może założyć dodatkowego oświetlenia i monitoringu na tych placach zabaw? Przecież wydaje na to niemałą kasę. Można też wprowadzić dodatkowe partole straży miejskiej, aby pilnowały porządku. Milej będzie chyba dzieciom i dorosłym korzystać z dobrze działającego sprzętu. Chodzi również o bezpieczeństwo dzieci.

 

Przypominamy, że plac zabaw wraz z siłowią na cyklodromie zostały wykonane w ramach budżetu obywatelskiego.


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (27)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

-ja ~-ja (Gość)05.01.2016 08:59

Kiedyś place zabaw miały opiekunów...

00


Janina Domaniuk Janina Domaniukranga05.01.2016 08:48

Takie rzeczy będą na porządku dziennym dopóki wandale będą bezkarni. Oni wiedzą, że możemy im "naskoczyć"...

00


ciekawska ~ciekawska (Gość)05.01.2016 00:52

ogrodzic i jeszcze raz ogrodzic place powinny byc zamykane, ktore dziecko bawi sie o 21 na placu zabaw?? a mlodziez jest taka jaka jest monitoring nic nie da, zdaza zniszczyc zanim ktos zareaguje

00


Polak ~Polak (Gość)04.01.2016 21:11

Wyrwał śrubkę, wyrwać palca. Zdemolował ławkę, zdemolować gębę. I przywiązać takiego do słupa na golasa na noc z napisem - jestem wandalem.

20


Siłownia nie dla "siłaczy" ~Siłownia nie dla "siłaczy" (Gość)03.01.2016 11:07

Straż miejska w nocy nie pracuje poza dyżurnym. Dodatkowe patrole policji też nie pomogą bowiem na bezrobotnych pijaków i meneli nie ma mocnych. A co na to radni z tego okręgu I na których głosowali mieszkańcy ul. Budki i okolicznych? Trzeba samemu pilnować jeżeli chciało się takiej siłowni na wolnym powietrzu sfinansowanej z publicznych pieniędzy.

172


gość 21 ~gość 21 (Gość)03.01.2016 11:40

Za komuny by tego nie zrobili napewno a władze miasta wiedząc jakie są obecne realja po co wyrzuca pieniadze w błoto bo teraz ktos musi naprawić i weźmie za to znowu kasę i tak bedzie w kółko zabawa trwac z wandalami

80


mieszkaniec_wyzwolenia ~mieszkaniec_wyzwolenia (Gość)03.01.2016 22:18

Szkoda gadać.
Widać że dresiki i inne cwaniaczki z osiedla Wyzwolenia nadają się tylko do demolki.
Przymusowe wojsko dla takich i na misje zagraniczne do Iraku czy Afganistanu. Niech tam tłuką się do woli z arabusami, a nie, pójdzie taki do więzienia za zniszczenie mienia i jeszcze mamy ich utrzymywać. A wyjdzie to będzie jeszcze gorszy. Dla takich błaznów powinna być przymusowa wywózka z kraju, najlepiej gdzieś na pustynię.
I weź tu dziecko zabierz na plac zabaw jak zaraz łyse głomby go rozwalą... wstyd

50


kuba ~kuba (Gość)04.01.2016 10:42

Z tymi patrolami to kogoś poniosło. Przecież taki strażak wiejski boi się wejść w ciemniejsza uliczke a co dopiero zainterweniowac gdy trzech lub czterech podpitych byków siedzi na ławce. Pilocja wiele lepsza nie jest. Oni wszyscy są najodwazniejsi gdy dzieci lub nastolatki rozrabiaja . Często widzę co się dzieje u mnie za oknem. Mundurowi prawdziwych chuliganów unikają ale za to skutecznie czepiają się nastolatek na ławce.

60


proroczek ~proroczek (Gość)03.01.2016 23:09

Witam, przewidzialem to juz na etapie pomysłu. Monitoring nic nie da po straz "miejska" nic nie zrobi. Zawsze gdy juz przyjada pod pomink to konczy sie na tym ze prosza grzecznie aby towarzystwo sie rozeszlo. Nie chce im sie papierow pisac. A jakby tak jak kiedys policja zgarnela meline na dolek to by byl porzadek. Towarzystwo przenioslo sie z pod pomnika partyzantow na nowy plac zabaw dla zuli.. pozdrawiam osoby odpowiedzialne za bezpieczenstwo w miescie..

60


penzellll ~penzellll (Gość)03.01.2016 22:31

tu potrzebna mądra głowa a nie monitoring następna inwestycja w błoto wyrzucona za naszą kasę jak by nie było miejsc i placów w mieście wolnych stawiają na bezludziu coś gdzie tak naprawdę mogli to gdzieś indziej zrobić a po drugie to nie opłaca się w nic inwestować w naszym miescie za duża chołota mieszka

61


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat