Plac zabaw i siłownia plenerowa przy SP 2

UM Piotrków Trybunalski Czwartek, 21 listopada 20193 3151
Szkoła Podstawowa nr 2 w Piotrkowie (ul. Kostromska) wzbogaci się o kolejny obiekt rekreacyjny. Niedawno wybudowano tam trzy boiska, teraz przy podstawówce pojawią się plac zabaw i siłownia plenerowa. Prace już trwają.

Ładuję galerię...

- Trwa montaż nowych urządzeń na placu zabaw – informują urzędnicy magistratu. - Są wśród nich zestaw wielofunkcyjny z przejściami rurowymi, huśtawka wagowa i wahadłowa, zestaw zabawowy, sprężynowiec, linarium, tablica z liczydłem, zestaw wspinaczkowy, karuzela. Ważnym elementem będzie również poliuretanowa nawierzchnia, amortyzująca ewentualne upadki. Obok zabawek ustawiane są urządzenia do ćwiczeń: stepper i wioślarz. Całość uzupełni ustawienie ławek, koszów na śmieci oraz tablicy z regulaminem.


Przypomnijmy, że na początku wakacji na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 oddano do użytku trzy boiska o nawierzchni poliuretanowej do gry: w piłkę ręczną i nożną, koszykówkę oraz siatkówkę.

 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

97-300 97-300ranga23.11.2019 18:36

Super.

20


gość ~gość (Gość)21.11.2019 12:41

Ciekawe jak długo będzie. Na łódzkiej też powstał nowy plac zabaw ale widocznie bardzo komuś przeszkadza zabawa dzieci skoro poprzecinał łańcuchy huśtawek nozycami.

20


gość ~gość (Gość)21.11.2019 14:56

Nie ma jak wykonywać takie prace jesienią zobaczymy jak to będzie funkcjonować latem

22


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat