Plac budowy przekazany. Za SP 11 powstanie kompleks boisk

UM Piotrków Trybunalski Czwartek, 13 lutego 202019 5320
Kolejna piotrkowska szkoła wzbogaci się o kompleks sportowo-rekreacyjny. Jeszcze w tym roku z nowego obiektu będą mogli korzystać uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 (ul. Szmidta 3).

Ładuję galerię...

Wykonawcy właśnie przekazany został plac budowy, a prace powinny wystartować w najbliższym czasie, potrwają osiem miesięcy. W skład kompleksu wejdą dwa boiska ogrodzone piłkochwytami, skocznia do skoku w dal oraz plac rekreacyjno-sportowy.


- Pierwsze z boisk będzie miało nawierzchnię trawiastą i posłuży do gry w piłkę nożną. Obok powstanie plac do gry w siatkówkę i koszykówkę. Jego nawierzchnia zostanie wykonana z poliuretanu, bezpiecznej gumowej nawierzchni chroniącej przed skutkami ewentualnych upadków – wyjaśniają magistraccy urzędnicy.


Na wyremontowanym terenie pomiędzy budynkiem szkoły a wybudowanymi boiskami urządzony zostanie plac rekreacyjno-sportowy. W jego skład wejdzie strefa edukacyjna w postaci gier matematyczno-logicznych oraz miasteczko ruchu drogowego. Do dyspozycji dzieci będą gry logiczne: „Chińczyk”, „Twister z planszą”, „Szachy, warcaby” oraz gry matematyczno-edukacyjne: „Tablica: węże i drabiny”, „Ślimak alfabet”, „Ślimak matematyczny” i „Klasy”.


Wszystko uzupełnią elementy małej architektury - ławki i betonowe kosze na śmieci. Dodatkowo w ul. Szmidta wybudowana zostanie kanalizacja deszczowa, która odwodni tereny przy Szkole Podstawowej 11.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (19)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)15.02.2020 13:10

MAGISTRACKIE poZDRawiaja wszystkich HEJTEROW

02


Natalia ~Natalia (Gość)14.02.2020 10:12

W sumie myśleć niektórych rozumem to dla was patologia jest wszędzie tylko nie tam gdzie wy haha... jest coś o wyzwolenia to wy ze PATOLOGIA jest coś o rynku to tak samo PATOLA, tylko nie fajnie jak tak wrzucacie wszystkich do jednego wora, ciekawe czy fajnie by wam było jakby każdy wam mówił ze jesteście tzw patologia bo mieszkacie na jakiejś tam ulicy.. troche rozsądku :)

04


gość ~gość (Gość)13.02.2020 13:23

Społeczniqmi gadają tak A żeby zwrócić uwagę tej młodzieży to nikt nie zwróci żeby byli ciszej lepiej zadzwonić na policję i na wymyślać czego to nie zrobili

51


Natalia ~Natalia (Gość)14.02.2020 09:57

Zapraszamy na nasze wyzwolenia i jak komuś tak bardzo przeszkadzamy, to prosze do nas podejść i porozmawiać jak człowiek z człowiekiem, a nie drzeć sie z okna, czego mamy nie robić albo wzywać policje, która przyjeżdża na marne bo nie widzi niczego złego w tym, że sobie siedzimy

23


gość ~gość (Gość)13.02.2020 10:26

Idealne miejsce dla patologi mieszkającej obok

113


gość ~gość (Gość)14.02.2020 06:58

Powstanie, tak jak wszystko powstaje. Same zgliszcza i obiecanki.

30


gość ~gość (Gość)14.02.2020 06:23

Oczywiscie negatywów nie brakuje. Narzekanie i nic więcej. A kto z narzekaczy zrobił cokolwiek by poprawić sytuację choćby wykonał telefon na policję? Dajecie przyzwolenie to patologia niszczy. Patologia nawet smietnikami się bawi. Wystarczy ich zawstydzic...bo biedaki nie wiedzą że zabawa smietnikiem jest żałosna A nie śmieszna.

20


PiotrkowskiMieszczuch ~PiotrkowskiMieszczuch (Gość)14.02.2020 03:14

Ludzie ja się pytam czy ta władza Piotrkowa to coś myśli? Chociaż trochę? Przecież tam coś robić to jakby pieniądze w błoto wrzucić. Zobaczcie co ta patologia zrobiła z placem zabaw który jest obok. Przecież tam wszystko tak wygląda. Na osiedlu wyzwolenia nie powinno nic powstać dopóki nie zrobią porządku z tymi patusami. A zrobić porządku to z nimi i tak nie zrobią bo tak jest tam od zawsze, jak się zrobi porządek z tatusiem to za parę lat synek wyrośnie i taka sama patola albo jeszcze gorzej.

30


gość ~gość (Gość)13.02.2020 22:20

Najgorsze okolice, najgorsza szkoła. Ciekawe ile to wszystko wytrzyma w takim stanie w jakim będą odbierać

30


Monitoring. ~Monitoring. (Gość)13.02.2020 09:35

Melina i patole raz dwa zrobią z tym porządek.

141


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat