Pitbull pogryzł dziecko

Policja Sobota, 07 lipca 201825 18875
W piątek (6.07), przed godziną 21.00, piotrkowscy policjanci dostali zawiadomienie o pogryzieniu 10-letniej dziewczynki przez psa sąsiada. Poszkodowana natychmiast została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Modrzewskiego.

Jak ustalili policjanci, dziewczynka była u kolegi. W pewnym momencie, mama chłopca musiała wyjść z domu i zamknęła psa w łazience. Kiedy dzieci potrzebowały wejść do toalety pies zaatakował jedno z nich i ugryzł dziewczynkę w brzuch. 

 

Funkcjonariusze apelują do wszystkich właścicieli czworonogów o zachowanie ostrożności, aby nie dopuszczać do takich sytuacji. Każdy, kto posiada psa powinien pamiętać o obowiązkowych szczepieniach.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (25)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

druga strona medalu ~druga strona medalu (Gość)10.07.2018 17:36

jest jeszcze druga strona medalu, co zrobić z psem który agresywny i gryzie? żaden weterynarz nie chce go uśpić, bo to że pies jest agresywny to nie jet powód...każą oddać do schroniska za które trzeba słono płacić i tak koło się zamyka

11


gość ~gość (Gość)08.07.2018 09:48

Nie ma czegos takiego jak psy ras obronnych ani juz na pewno psów ras sklonnych do agresji. Co za zbdura. Wlasciciele idioci co najwyżej..

97


Pitek ~Pitek (Gość)09.07.2018 15:27

Ludzie generalnie są nieodpowiedzialni, trzymają zwierzęta a całkowicie o nie nie dbają ani ich nie pilnują.
U mnie koty które mają właścicieli latają po ulicach całe dnie, idą do domu tylko na noc albo się najeść.
Psy również które maja właścicieli są wypuszczane na cały dzień, wracają na noc do domu.
To że koty obsikują sąsiednie domy, że strach wywiesić prania, bo koty mogą obsikać, strach dziecko puścić do piaskownicy, bo w niej pełno kup kocich i psich. PO CO LUDZIE TRZYMACIE ZWIERZĘTA ???

61


DerDieDas ~DerDieDas (Gość)09.07.2018 07:36

Mają ludzie pstro w głowach,dla mnie jest nie do pomyślenia żeby trzymać wielkie psy w blokach. Ja rozumiem jakiś york czy ratlerek ale znajoma ma kundla większego niż owczarek niemiecki i trzymają go na 50m2 i mają 2-letnie dziecko. Nie dosyć że te duże psy niszczą mieszkania i roznoszą sierść to jeszcze mają mało miejsca! Chyba że ktoś nie pracuje i jak moja sąsiadka wychodzi z owczarkiem 4-5 razy w ciągu dnia na 15-20 minutowe spacery to rozumiem....

74


gość ~gość (Gość)09.07.2018 12:16

Osobiście mam 2 (rasy agresywnej)jak mowią sa to bardzo ułożone psy zero agresji w stosunku do ludzi i zwierząt. Tu trzeba umiec wychować takiego psa nie na zabijake tylko na normalnego psa. CHarakter psa sie od szczeniaka wychowuje niektórzy niestety tego nie potrafią. Niestety .

80


gość ~gość (Gość)08.07.2018 19:37

O zgrozo !cudnie musieli wychować psa .Żaden pies nie jest aż tak potwornie agresywny ale trzeba dużo cierpliwości i normalnego bez agresji traktowania tej rasy .psa jak i wszystkich innych ..

50


gość ~gość (Gość)08.07.2018 17:17

Jeszcze najlepiej niedźwiedzie zacznijcie trzymać w domach! Jamnika a nie te mutanty! Skoro pies był trzymany w łazience to na codzień musiał być agresywny. Kto normalny trzyma takie dzikusy w domu z dziećmi?!

111


Iga ~Iga (Gość)08.07.2018 11:11

Za bezpieczeństwo dzieci odpowiadają dorośli.Tutaj zabrakło odpowiedzialności ze strony matki.Kto zamyka psa w łazience,dla którego to stres i dezorientacja.Do tego dzieci na pewno podczas zabawy zachowywały się głośniej i to dodatkowo wpłynęło na wybuch agresji ze strony psa.Decydując się na posiadanie takiego psa właściciele powinni mieć świadomość tego jak ogromna odpowiedzialność na nich spoczywa.Pies nie zawinił,zbieg okoliczności,który wywołał taką reakcję.Winna tylko matka, która doprowadziła do tego. Biedna mała na pewno ból i trauma zostaną na długo.

180


gość ~gość (Gość)08.07.2018 10:24

Kto normalny zamyka psa w łazience? Jeśli już ma się takiego psa, to są specjalne klatki, które można mieć w domu i jeśli jest potrzeba, pies może w nich bezpiecznie przebywać. Bez stresu dla gości i samego psa, który ma wtedy określone miejsce.Pies to nie zabawka, która można w łazience zamknąć.

150


szybki Bill ~szybki Bill (Gość)08.07.2018 09:36

Oburzeni, co Wy możecie wiedzieć o danej sytuacji, łyknęliście tylko newsa.

06


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat