"Piszę sercem i sercem maluję". Finał konkursu poetycko-literackiego

ePiotrkow Wtorek, 25 kwietnia 20172 4068
Zakończyła się gala finałowa VI konkursu poetycko-literackiego "Piszę sercem i sercem maluję". W sali widowiskowego w siedzibie stowarzyszenia Busola przy ul. Sienkiewicza spotkali się czwarto-, piąto- i szóstoklasiści nie tylko z piotrkowskich, ale także powiatowych szkół.

Ładuję galerię...

Galę zainaugurował Bartosz Gumulec, który odczytał jedno z wyróżnionych opowiadań, traktujące o powstaniu jeziora Bugaj. - Staraliśmy się tym samym  niejako oddać hołd opowiadaniom, bo do tej pory konkurs "przeciążały" w pozytywnym znaczeniu tego słowa wiersze - tłumaczył Gumulec gościom.  W jury zasiedli  Danuta Mucha, doktor habilitowany nauk filologicznych, nauczyciel akademicki, pisarka oraz prof. zw. dr hab Bogusław Mucha, badacz literatury polskiej, rosyjskiej i francuskiej, którzy recenzowali odpowiednio twórczość poetycką i prozę. 

 

Nagrodzeni zostali... wszyscy uczestnicy. To rozwiązanie, które sprawdziło się w ubiegłej, piątej odsłonie konkursu. 

Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 8 w Piotrkowie Trybunalskim. 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mama Oskarka ~Mama Oskarka (Gość)07.02.2020 09:55

Brawo Szkoła 8... Rewewlacyjny konkurs prowadzony z klasą i elegancją Dzeci czują się jak tworcy! Super!

10


jadzia ~jadzia (Gość)26.04.2017 18:53

cudny konkurs,moje dziecko zachwycone,dzieki

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat