Piraci drogowi w rękach policji. Rekordzista przekroczył prędkość niemal trzykrotnie.

PolicjaTomaszów Piątek, 15 stycznia 202119 3730
Utratą prawa jazdy na trzy miesiące oraz wysokimi mandatami zakończyła się jazda trzech kierujących po drogach powiatu tomaszowskiego. Rekordzista w terenie zabudowanym pędził oplem przekraczając dozwoloną prędkość o ponad 98 km/h.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Od początku roku funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego tomaszowskiej komendy ujawnili trzy przypadki, w których kierujący w obszarze zbudowany przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h.

 

Do pierwszego zdarzenia doszło w miejscowości Stefanów. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki BMW. Okazało się, że 62–letni kierujący lekceważąco podszedł do obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Pomiar wskazał 114 kilometrów na godzinę w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 50.

 

Kolejne zatrzymanie miało miejsce w miejscowości Zaosie, gdzie mundurowi zatrzymali volvo. Kierujący, którym okazał się 39-letni mężczyzna, w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 102 km/h.

 

Kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcą, okazał się 34-latek, który w Stefanowie rozpędził opla osiągając prędkość 148 km/h.

 

Kierujący stracili swoje prawa jazdy na trzy miesiące. Zostali też ukarani wysokimi mandatami karnymi, a na ich konto trafiło po 10 punktów karnych.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (19)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_Łowca fotoradarów ~gość_Łowca fotoradarów (Gość)15.01.2021 11:47

Jak on to trzyma...

31


gość_janina ~gość_janina (Gość)15.01.2021 10:41

Ja kiedyś jechalam 52km/h w zabudowanym.Balam sie okropne i nogi mi się trzęsły ze strachu.Przeciez moglam kogos zabić!Całe szczescie że w tico mam dobre chamulce.

62


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)15.01.2021 10:23

A jak to jest z tymi pomiarami (suszeniem) prędkości, to można dokładnie obejrzeć na filmie "U Pana Boga w ogródku" Ogólnie bardzo fajna trylogia i godna polecenia.

62


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat