Piotrkowskiemu tenisiście we Włoszech puściły nerwy

Strefa FM Piątek, 19 lutego 202111 2903
Piotrkowianin, Kamil Majchrzak (109. miejsce w rankingu ATP), rozstawiony z numerem 5. w tenisowym turnieju Biella Challenger przegrał z Iliją Marczenko 1:2 i odpadł już w drugiej rundzie rywalizacji. Niestety kibice ze spotkania zapamiętają głównie karygodne zachowanie polskiego tenisisty
fot. kamilmajchrzak.pl

Do zdarzenia doszło w trakcie trzeciego seta, przy stanie 1:3 dla Iliji Marczenki. Kamil Majchrzak po  nieudanym zagraniu rzucił rakietą w kierunku chłopca podającego piłki. Na szczęście zdążył on odskoczyć i rakieta uderzyła w znajdującą się za nim ścianę, dzięki czemu tenisista ma szansę na uniknięcie poważniejszych konsekwencji. 

 

Piotrkowianin ostatecznie przegrał spotkanie 6:1, 4:6, 1:6. W poprzedniej rundzie pokonał Słoweńca Blaza Rolę. Przypomnijmy, że dla Kamila był to pierwszy start po odpadnięciu w pierwszej rundzie Australian Open. 


Zainteresował temat?

0

5


Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_silesia ~gość_silesia (Gość)19.02.2021 10:18

Z głową coś się dzieje!Do psychologa sportowego!

62


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat