Piotrkowskie szczypiornistki spotkały się z kibicami

ePiotrkow Niedziela, 29 lipca 20185 6832
MKS Piotrcovia zaprezentowała się kibicom piłki ręcznej podczas Biesiady Trybunalskiej na piotrkowskiej Starówce. Zawodniczki odebrały koszulki z rąk prezesa klubu oraz prezydenta Krzysztofa Chojniaka.

Ładuję galerię...

Przed prezentacją drużyna ćwiczyła rzuty do bramki z najmłodszymi uczestnikami biesiady w ramach strefy Handbollove Miasto. O złotych czasach klubu przypomniały też szczypiornistki, które w sezonie 1992/93 zdobyły mistrzostwo Polski.

 

- Czułem lekki dreszczyk, zwłaszcza że przed nami na scenie pojawiły się byłe zawodniczki klubu, które osiągnęły wielki sukces 25 lat temu - przyznał nowy trener Andrzej Bystram. - Frekwencja bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tym wydarzeniu. To będzie bardzo ważny rok dla klubu, bo czekają nas gruntowne przemiany - dodał.

- To moje pierwsze spotkanie z piotrkowską publicznością. Wiem, że kibice bardzo żyją tym sportem i na pewno będą mnie obserwować. Mam nadzieję, że dobrze wejdę w zespół i pomogę dziewczynom - powiedziała Żaneta Senderkiewicz, która do drużyny trafiła na wypożyczenie z Pogoni Szczecin.

Na zakończenie przyszedł czas na upominki dla kibiców. Osoby, którym udało się złapać rzucane przez zawodniczki piłki otrzymały m.in. karnety na nadchodzący sezon.

 

W sobotę podczas Biesiady Trybunalskiej odbyła się także prezentacja męskiej drużyny szczypiorniaka MKS Piotrkowianin. Pisaliśmy o tym tutaj.


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

. ~. (Gość)31.07.2018 08:05

Czy skład już jest ostateczny, czy może jeszcze ktoś dojdzie?
Fajne te nowe koszulki, będzie można kupić takie?

00


gość ~gość (Gość)30.07.2018 12:51

Nie wiedziałem że mamy taką ładną drużynę !!! Życzę powodzenia w lidze i dobrej atmosfery w drużynie

30


. ~. (Gość)30.07.2018 08:00

Nasze zawodniczki są super! Powodzenia w nadchodzącym sezonie! Z pewnością nie będzie łatwo, ale dacie radę!!!

40


gość ~gość (Gość)29.07.2018 23:37

Fajna impreza. Powodzenia w nowym sezonie.
Ładne stroje.

80


gość ~gość (Gość)29.07.2018 23:12

Powodzenia dziewczyny!

80


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat