ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Piotrkowskie kino Helios zaprasza na seanse!

Środa, 01 lipca 2020 834
Od 3 lipca kinomaniacy ponownie mogą się cieszyć filmami na dużym ekranie. Kino Helios szykuje nowe atrakcje m.in. seanse prywatne.

 - Jesteśmy gotowi na nowe otwarcie kin. Zadbamy o to, aby nasi widzowie czuli się bezpiecznie i komfortowo - zapewnia dyrektor kina Anna Stryjkowska.

 

 

W kinie obowiązywać będzie reżym sanitarny.

·         Pracownicy zostali wyposażeni w przyłbice ochronne zakrywające oczy, nos i usta, a także płyny do dezynfekcji dłoni. Ponadto wszyscy pracownicy kina są zobligowani do noszenia rękawiczek.

·         Co godzinę dezynfekowany będzie hol kina, stoliki oraz toalety.

·         Po każdym seansie sale kinowe będą wietrzone i dezynfekowane. Praca instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej jest wyregulowana według zaleceń NIZP-PZH.

·         Przy dużej frekwencji, po zakończonych seansach wyjście widzów z sali będzie odbywać się w miarę możliwości wyjściem ewakuacyjnym.

·         Przy wejściu do kina widzowie będą zobowiązani do dezynfekcji dłoni.

·         Każdy widz znajdujący się na terenie kina będzie zobowiązany do zakrywania nosa i ust.

·         Widzowie powinni zachować między sobą bezpieczny odstęp minimum 1,5 metra. Aby to ułatwić na podłodze w kinowym holu zostały wyznaczone linie wskazujące bezpieczne odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce, np. po bilety.

 

Na widza czeka też kilka zmian i nowości. -Kino w tygodniu będzie na razie otwierane później – ok godz.14:00, w weekendy (sb, ndz) ok. 11:00

- Wprowadziliśmy przedsprzedaż. która gwarantuje niższe ceny o zasadach można przeczytać na nasze stronie, zrezygnowaliśmy także z podziału biletów  na ulgowe i normalne i różnicowania cen tygodniowych i weekendowych - podkreśla Stryjkowska.

 

 

Nowością są seanse prywatne. W seansie może wziąć udział nawet jedna osoba lub duża grupa przyjaciół, z zastrzeżeniem, iż zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, liczba widzów nie może być większa niż połowa miejsc dostępnych w sali.  Szczegóły -  https://www.helios.pl/19,Piotrkow-Trybunalski/Aktualnosci/Szczegoly/id/7084/Przejmij-kino-ze-swoja-paczka%21

 

Powracają projekty „Helios na scenie” lekko zmodyfikowany pod nazwą „Złota kolekcja filmowa” ,Kino Kobiet, Kino Konesera, Kultura Dostępna  i Super Wtorki.

 

 

 

 

 

 

 


Zainteresował temat?

3

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat