Piotrkowskie emzetki za drogie dla MZDiK?

Strefa FM Poniedziałek, 08 września 20080 2072
Miejski Zakład Komunikacyjny w Piotrkowie jako jedyne przedsiębiorstwo złożył ofertę w przetargu na świadczenie usług przewozowych na terenie miasta.
Kwota, jaką zaproponowało MZK, znacznie przewyższa budżet zamawiającego.
- Zamawiający zamierza łącznie przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia na okres 3 lat 25 500 000 zł brutto. Wykonawca zaoferował za 1 wozokilometr cenę wysokości netto 5,30 zł. Maksymalna wartość tytułu realizacji przedmiotowej usługi nie przekroczy dla szacowanych 5 700 000 wozokilometrów przez okres 3 lat 32 324 700 zł brutto. Jak z tego widać, zaoferowana kwota przekracza środki finansowe zabezpieczone w budżecie Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji - mówi Jacek Marusiński, dyrektor MZDiK w Piotrkowie.

Wielce prawdopodobne jest, że postępowanie przetargowe zostanie powtórzone.
- Czekam teraz na rozstrzygnięcie komisji przetargowej. Najprawdopodobniej zostanie ogłoszony na tych samych zasadach kolejny przetarg - dodaje Jacek Marusiński. To, czy MZDiK ogłosi kolejny przetarg, powinno wyjaśnić się w ciągu najbliższych kilku dni.

Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat