Piotrkowskie biuro posła Cezarego Grabarczyka otwarte

Strefa FM Piątek, 21 lutego 202033 3112
Cezary Grabarczyk, poseł Koalicji Obywatelskiej otworzył w Piotrkowie biuro poselskie.
fot. pakwi

Mieści się ono w kamienicy przy pl. Kościuszki 6. - Myślę, że to będzie dobre miejsce do rozmowy z tym, kogo państwo wysłaliście do Sejmu. Czuje się związany z ziemią piotrkowską, nie tylko przez fakt, że moja żona jest piotrkowianką. Chcę pomagać ludziom - mówił podczas otwarcia biura poseł Cezary Grabarczyk.


Biuro poselskie będzie czynne w poniedziałki, środy i piątki.


Zainteresował temat?

2

11


Komentarze (33)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)22.02.2020 21:51

Może jakieś pozwolono na klamkę?

30


gość ~gość (Gość)22.02.2020 18:54

Jakże się wzruszyłem,ach ,ach ,ach..

20


Dzięki! ~Dzięki! (Gość)22.02.2020 15:06

Już pomogłeś! Naprawdę wystarczy!

20


gość ~gość (Gość)21.02.2020 22:39

Panie Czarusiu czekamy na stare zdjęcia Piotrkowa, które tak chętnie pan wrzucał w trakcie kampanii wyborczej, a po wyborach nagle i niespodziewanie pan zaprzestał to robić …

101


antisocial ~antisocial (Gość)22.02.2020 14:02

co za znaczek w klapie,haha

30


Alina ~Alina (Gość)22.02.2020 06:48

Panie pośle kto płacił uczestnikom protestującym pod sądem 100zł za uczestnictwo???

47


gość ~gość (Gość)22.02.2020 08:40

Do Aliny Czy placi gazeta polska?

24


takiemu ~takiemu (Gość)21.02.2020 21:48

Pluć można, a tu i tak deszczyk pada.

53


niezależny ~niezależny (Gość)21.02.2020 17:29

A co dla Piotrkowa i regionu zrobili Macierewicze, Telusy i inne? Najjaśniejszą Panienkę intronizowały na królową? Macie jeszcze jakieś przykłady?

1511


do Pana Posła ~do Pana Posła (Gość)21.02.2020 22:13

Panie Pośle ! Ma Pan niepowtarzalną okazję do:
1. Wyjaśnienia dlaczego pozbawił Pan Piotrków S8 ? A może tak nie jest i to nie Pana wina.
2. Zmycia swej winy aktywnym i SKUTECZNYM działaniem na rzecz S12.

143