Piotrkowskie Muzeum zamknięte z powodu remontu

Strefa FM Wtorek, 01 września 20090 1167
Do 25 września piotrkowskie Muzeum będzie nieczynne dla zwiedzających. Jest to spowodowane wymianą instalacji centralnego ogrzewania w salach wystawienniczych.

- Rozpoczynamy remont wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania. W ubiegłym roku wykonaliśmy nowy węzeł cieplny i w tym roku chcemy uzupełnić całość instalacji. Musimy zamknąć Muzeum dla bezpieczeństwa naszych zwiedzających, aby wykonywać te prace według przepisów prawa - poinformował Krzysztof Wiączek, pełniący obowiązki dyrektora placówki.

 

Muzeum zostanie otwarte 26 września. Od tego dnia będzie dostępna nowa wystawa poświęcona historii 25 Pułku Piechoty, który stacjonował w Piotrkowie w okresie międzywojennym.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat