Piotrkowski szpital w pierwszej pięćdziesiątce

Strefa FM Poniedziałek, 19 listopada 201230 7283
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika w pierwszej pięćdziesiątce najlepszych szpitali w Polsce!

46 miejsce w rankingu opublikowanym przez „Rzeczpospolitą” to potwierdzenie jakości świadczonych przez nas usług - mówi Marek Konieczko, dyrektor szpitala. - To świadczy o stabilnej sytuacji jakościowej szpitala. Również o tym,  że świadczymy usługi na wymiernym poziomie. Pacjenci, którzy na nas narzekają, mówią, że trzeba długo czekać (miesiąc, czasem dwa), żeby do naszego szpitala się dostać... W innych szpitalach w Polsce czeka się czasem rok. My na szczęście na razie tego unikamy – zaznacza dyrektor Konieczko.

Według rankingu, szpital przy Rakowskiej zajmuje czwarte miejsce w województwie. - Wyprzedziły nas tylko dwa szpitale kliniczne – szpital dziecięcy przy Spornej w Łodzi, szpital im. Barlickiego oraz szpital specjalistyczny im. Biegańskiego – dodaje Marek Konieczko.

Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia wraz z „Rzeczpospolitą” oceniło w tym roku 254 szpitale.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (30)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

była pacjentka ~była pacjentka (Gość)26.11.2012 18:06

Moim zdaniem to bardzo dobry szpital.Trafiłam na oddział chirurgiczny z ulicy Szpital wtedy miał ostry dyżur operacja w dwa dni badania od ręki Ale najważniejsza dla pacjenta jest atmosfera i podejście lekarza który mimo że jest chirurgiem to czuje nasz ból Pielęgniarki też mają co robić ale dają radę są miłe nie marudzą Rtg jest nowe a i opieka SORU też nie jest zła trzeba czekać jest dużo ludzi ale każdy ma pobierane badania na wynik trzeba czekać ale to laboratorium bada i aby było wiarygodnie to musi trwać Paru pacjentów narwańców widziałam nieuprzejmych i chamskich Tak więc chyba nie wszyscy są aż tak chorzy by rwać się do szpitalnej pomocy nawet tej doraźnej może coś na wstrzymanie i rano do poradni a poważnie chory nie musiał by tak długo czekać na przyjęcie Jedyny mankament to skrzypiące łóżka Dziękuję za tak dobrą opiekę

00


BYLE NIE ORTOPEDIA ~BYLE NIE ORTOPEDIA (Gość)26.11.2012 09:48

Są różne, całkiem dobrze funkcjonujące oddziały, świetna laryngologia, poprawa na okulistyce
Tylko ciągle rzeźna na ortopedii, jak się pojedzie do ościennych miast na konsultację, to słyszy się tylko wymowne westchnięcie "Aaaa, z Piotrkowa...." Coś w tym jest, jedziesz ze złamaniem, wracasz z gronkowcem, jedziesz ze złamaniem prostym, wracasz z przemieszczeniem.

00


ef ~ef (Gość)23.11.2012 21:13

"Piotrkowski szpital w pierwszej pięćdziesiątce" kpina nic więcej.

00


myka ~myka (Gość)23.11.2012 13:46

o 13 lekarz wziął odemnie prezent a o 22 ojciec zmarł taka opieka - na rakowskiej - przez 2 godziny nie mogłam sie doczekac lekarza do chorego ojca w wysokiej temperaturze nie daj boże leczyc sie na rakowskiej

00


P51 ~P51 (Gość)20.11.2012 16:41

"rowniez-byly-pracownik" napisał(a):
Ten zapyziały "kurnik" jak wspominasz ma dobrą opiekę i dobrych "ludzkich" lekarzy i pielęgniarki. Ja wspominam bardzo dobrze. Nie tylko suche rankingi opisują jakość szpitala. Najważniejsi są ludzie.


Owszem,ale ludzie gołymi rękami nie mogą uprawiać nowoczesnej medycyny.Do tego potrzebny jest sprzęt.
Słowem, to leczą w kościele ;->
Zapytaj pacjentów,którzy byli na bloku operacyjnym do czego jest on podobny,tak jak i rentgen w tym szpitalu- żywe muzeum w sypiących się ścianach.
Ciekawe,gdzie robi kontrole sanepid?

00


nicdodać ~nicdodać (Gość)20.11.2012 12:19

Myślę, że w kurniku jest lepszy ład i kury lepiej się odnoszą do siebie, niż personel w tym szpitalu do pacjentów....właśnie byłam ostatnio świadkiem jak pani z rentgena potraktowała starsza panią(która tylko zapytała)...Ja mam bardzo przykre doświadczenie z pobytu w tym szpitalu - aż zazdroszczę temu pacjentowi.

00


również były pracownik ~również były pracownik (Gość)20.11.2012 10:06

"P51" napisał(a):

Ten zapyziały "kurnik" jak wspominasz ma dobrą opiekę i dobrych "ludzkich" lekarzy i pielęgniarki. Ja wspominam bardzo dobrze. Nie tylko suche rankingi opisują jakość szpitala. Najważniejsi są ludzie.

00


również były pracownik ~również były pracownik (Gość)20.11.2012 10:01

"byly-pracownik" napisał(a):
Podwyżka była, a sprzęt chyba lepszy niż na Rakowskiej.


Ach ta atmosfera.... jako, że pracowałem tam jakiś czas, mogę to śmiało potwierdzić. Pracownicy sa zastraszani, nawet do tego stopnia, że jeden drugiego sie boi. Nie da się w takim g***nie normalnie pracować. Jak tu mówić o jakości jak człowiek zamiast skupic się na pracy z każdej strony dostaje baty....
Tak nie powinno być, ale przykład idzie z "góry"...

00


pacjent ~pacjent (Gość)20.11.2012 09:56

"pacjentka" napisał(a):


Są w tym szpitalu jeszcze inni lekarze, którzy nie zapomnieli o przysiędze Hipokratesa, a pacjenta nie traktują jak intruza bo tacy też są, tylko kogoś kto idzie tam na badania czy operację nie z przyjemności tylko z konieczności.Chylę przed nimi czoła.

00


aaa ~aaa (Gość)20.11.2012 08:40

"byly-pracownik" napisał(a):

zgadzam się z tobą że w Łodzi i w Bełchatowie są lepsi lekarze niż na rakowskiej

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat