Piotrkowski szpital przy ul. Rakowskiej czekają zmiany

Strefa FM Poniedziałek, 21 stycznia 201930 10557
To będzie pracowity rok w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Które oddziały przejdą remont?
Obecnie w szpitalu trwa remont oddziału urazowo-ortopedycznego

Na pierwsze półrocze tego roku zaplanowano przebudowę oddziału intensywnej terapii, w związku z czym pacjenci będą czasowo przeniesieni w inne miejsce. Na oddziale zwiększy się liczba łóżek, dzięki czemu poprawi się komfort pacjentów.

 

W tym roku ma się również rozpocząć termomodernizacja budynków szpitalnych, która będzie trwała w sumie dwa lata. Pojawi się nowa elewacja, zmienią się pokrycia dachowe, zostaną wymienione wszystkie okna.

 

Dyrekcja szpitala przy ul. Rakowskiej w 2019 roku planuje również wyremontować oddziały chirurgiczny i neurologiczny. Zaplanowano także poprawę infrastruktury pawilonów i remonty w poradniach.

 

Jak poinformował nas Marek Konieczko, dyrektor placówki, wszystkie inwestycje będą kosztować szpital ok. 8 mln zł, pozostała kwota pochodzić będzie ze środków Funduszy Europejskich i Urzędu Marszałkowskiego.


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (30)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)26.03.2020 18:05

Jeden szpital w Piotrkowie prawie zlikwidowany czy to działania dla dobra narodu.

10


Jaaa ~Jaaa (Gość)23.01.2019 08:21

Proszę rozwinąć liczbę lekarzy na oddziale podczas dyżurów bo przykładowo na neurologii lekarza zastać na oddziale po południu ciężko. ciagle wymówka ze jest na sor.czyli jak jest na sor a nagle na oddziale zatrzyma sie komuś akcja serca to co …….odpowiedz prosta a osób w ciężkim stanie jest tam ciągle pod dostatkiem. .pomijam już fakt ze zawsze można powiedzieć ze jest na sor a moze być gdziekolwiek. LEKARZ NA DYŻURZE NIE POWINIEN OPUSZCZAĆ ODDZIAŁU CHYBA ŻE MA ZASTEPSTWO i od tego proszę zacząć

110


gość ~gość (Gość)23.01.2019 06:26

Po co remont? Zainwestować raczej w lekarzy. Cytuję wczorajszy tekst lekarza do pielęgniarki na temat pacjenta na oddziale wewnętrznym: Młody jest, k***a, to niech wstaje, k***a i chodzi!
No coments...

80


Vaccine ~Vaccine (Gość)23.01.2019 00:54

Nie zapomnijcie o obowiązkowym wyszczepieniu personelu i zarządu...

21


gość ~gość (Gość)22.01.2019 18:46

a czy zmiany obejmą również dyrekcję?

70


gość ~gość (Gość)21.01.2019 09:48

A kto powinien odpowiedzieć za stan parkingu przy szpitalu? OK. Do szpitala nie mam pretensji bo pieniądze w pierwszej kolejności powinny isc na leczenie. Parking był w propozycji do budżetu obywatelskiego ale przepadł w głosowaniu. Skoro był w budżecie tzn. że chyba miasto może coś zrobić w tym zakresie. A parking jest w opłakanym stanie, z wielką dziurą na wjeździe. Niech miasto chociaż te dziurę zalata, bo wstyd niesłychany.

410


stefan ~stefan (Gość)21.01.2019 18:35

A po co w Piotrkowie szpital!!!
Łódz przeciez blisko, bogaty Belchatow tez.
A personel w Łodzi najlepszy przeciez!!! Duzo ma czasu dla pacjenta i chęci, mnostwo empatii, nie to co tutejsi wioskowi frustraci.Łódzki doktor zawsze lepszy od miejscowego, nawet jak go w łodzi nigdzie nie chcą i uprawia turystyke po okolicy to i tak jest super, Tak trzymać.

92


gość ~gość (Gość)21.01.2019 15:24

Zmiana w Urzędzie Marszałkowskim wreszcie się coś zaczyna w szpitalu zmieniać. Tak dalej Panie Marszałku Ziemba.Mozna coś dobrego dla regionu zrobić można.

73


XX ~XX (Gość)21.01.2019 19:31

Proponuję zmianę lekarzy a nie tylko wnętrza budynku. Poziom wiedzy lekarzy jest przerażający... byłam na SOR pól roku temu z urazem palucha i pan doktor stwierdził że wszystko jest okej. Do dziś dzień nie mogę zginać go jedynie ruchy góra dół. Moja znajoma pojechała ze złamanym palcem , lekarz stwierdził ,że jest złamany ale tylko włożył w gips. Po pojechaniu do Bełchatowa musiała przejść operację i miała wkładane druty.

152


daniell ~daniell (Gość)21.01.2019 18:01

Zmiana wystroju nic nie da kiedy ludzie ci sami zostaną.

190


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat