ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Piotrkowski optyk Zeiss ponownie otwarty

Poniedziałek, 04 listopada 2019 2871
Nowe wnętrze, ekskluzywny towar, profesjonalny personel i wiele ciekawych ofert specjalnych - to wszystko czeka na klientów salonu optycznego Zeiss, który od lat znajduje się w Centrum Handlowym ECHO w Piotrkowie Trybunalskim i kilka tygodni temu przeszedł gruntowny remont. Właściciele zadbali o to, aby po modernizacji obsługa, jak i produkty były najwyższej jakości.

Ładuję galerię...

Piotrkowski salon optyczny EURO-OPTYK posiada ponad 20-letnie doświadczenie w optyce okularowej. Dysponuje również własnym laboratorium, dzięki czemu może przygotować dla Klienta gotowe okulary w piętnaście minut. Od momentu rozpoczęcia działalności są partnerami firmy ZEISS – Mamy bardzo szeroki wachlarz usług. Dysponując odpowiednim sprzętem okulistycznym, możemy wykonywać badanie refrakcji układu wzroku, badanie dna oka czy mierzenie ciśnienia wewnątrzgałkowego. Oprócz tego w naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych, sportowych i ochronnych. W sprzedaży dostępne są oprawki okularowe znanych marek. Dopełnieniem oferty są soczewki kontaktowe, w tym między innymi soczewki miesięczne, dwutygodniowe, jednodniowe, a także kolorowe soczewki kontaktowe i soczewki progresywne – powiedział Paweł Baraniecki, właściciel salonu optycznego. W optyku, w każdy poniedziałek, jest okulista, który wykonuje pełne badania wzroku. Na wizytę trzeba się jednak wcześniej zapisać, najlepiej telefonicznie (44 645 23 55, 500 189 480) bądź poprzez stronę internetową (euro-optyk.net).

 
Osoby, które zmagają się z wadą wzroku i stoją właśnie przed koniecznością zakupu nowych okularów, mogą skorzystać z wielu ofert specjalnych przygotowanych przed sklep EURO-OPTYK – Obecnie codziennie w naszym salonie jest optometrysta, który wykonuje bezpłatne badanie wzroku pod kątem okularów czy soczewek kontaktowych. Oferujemy także 20% rabatu na wszystkie szkła korekcyjne i okularowe – dodaje P. Baraniecki.

 
W sklepie można zarówno zakupić, jaki odnowić swoje okulary i akcesoria – Tak naprawdę wykonujemy kompleksową obsługę i serwis okularów oraz soczewek kontaktowych. Czyszczenie, modelowanie, wymiana śrubek czy zauszyników – podsumowuje właściciel salonu.

 
Salon Optyczny EURO-OPTYK czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10 do 19, w soboty natomiast od 10 do 15.


Zainteresował temat?

5

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat