Piotrkowski chór zaprasza na koncert

ePiotrkow Poniedziałek, 20 stycznia 20201 882
Piotrkowski Chór CiKD Coro Desico po raz kolejny zaprasza na swój koncert, który odbędzie się w niedzielę 26 stycznia o godz. 17.30 w kościele akademickim Panien Dominikanek Matki Bożej Śnieżnej w Piotrkowie.

Będziemy mogli posłuchać tradycyjnych kolęd, pastorałek oraz najpiękniejszych pieśni na Boże Narodzenie w wykonaniu chóru, zaproszonych gości i towarzyszącego chórowi zespołu instrumentalnego.

 

Zespół istnieje od marca 2016 roku i z każdym rokiem rozszerza skład o nowych chórzystów, połączonych wspólną pasją zmieniania świata na lepsze – poprzez muzykę. Coro Desico jest zespołem amatorskim, ale skupia ludzi o dużej wrażliwości muzycznej, dlatego w interpretacji utworów dąży do piękna i harmonii. Chór wykonuje zróżnicowany repertuar – zarówno utwory z klasyki muzyki chóralnej, jak i standardy muzyki popularnej, znane i lubiane, w oryginalnej aranżacji wielogłosowej.

 

 

 

 

(materiały organizatora) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

? ~? (Gość)21.01.2020 09:03

Jeżeli Państwo wiedzą o tym koncercie, to dlaczego nie jest umieszczony w kalendarzu imprez na Waszej stronie?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat