Piotrkowski TPS przywitał gimnazjalistów

Strefa FM Piątek, 25 maja 20187 5366
Uczniowie wraz z nauczycielami z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 zadbali o to, aby wyjątkowo zakończyć tydzień. W piątek (25.05) zorganizowany został Dzień Drzwi Otwartych. Dla wszystkich zwiedzających przygotowano wiele atrakcji m.in prezentacje robota przemysłowego, badania predyspozycji zawodowych oraz rozgrywki sportowe.

Ładuję galerię...

W piątek piotrkowski TPS tętnił  życiem, a to wszystko za sprawą Dnia Drzwi Otwartych. Wszyscy gimnazjaliści mogli przyjść do ZSP nr 1 już od godziny 8.00 , aby przez chwilę poczuć się jak licealiści - Jak wiadomo, już niedługo rozpoczyna się rekrutacja na nowy rok szkolny. Chcemy, aby młodsi uczniowie mieli możliwość zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną, ale także chociaż trochę poznać nas i naszą placówkę. Licealiści bardzo chętnie włączali się do pomocy, ponieważ stanowi to dla nich pewnego rodzaju odskocznie od codzienności.  Każda sekcja przygotowała dla gości wiele atrakcji, młodzież mogła wziąć udział w różnych konkursach, quizach czy rozgrywkach sportowych - powiedział  Bogusław Łukaszewski, dyrektor szkoły.

 


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)27.05.2018 08:30

Gdzie do szkoły ? Tylko nie na Broniewskiego.

20


gif ~gif (Gość)25.05.2018 20:29

Taka piotrkowska zabawa chińską technologią. Robota to z drewna proponuję zrobić. a to już jest sztuka. Pioma tylko projekty i roboty ni maaaaaaa. Gdzie dziecko dać do szkoły oto jest pytanie.

14


gość ~gość (Gość)25.05.2018 21:22

Z matmą w TPS jest ciężko, nawet bardzo ciężko.

20


ebe ~ebe (Gość)25.05.2018 17:38

jestem słaby z matmy napiszcie czy dam rade w tej szkole?

02


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat