Piotrkowska galeria rozpoczęła świętowanie

Strefa FM Piątek, 15 listopada 20196 6837
Tor wrotkarski, występy lokalnych artystów, w tym uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Piotrkowie i oczywiście wiele rabatów – to tylko część atrakcji, które zostały przygotowane z okazji 10. urodzin piotrkowskiej galerii Focus Mall. Centrum handlowe rozpoczęło świętowanie w piątek, jednak impreza potrwa do soboty do godziny 20.

Ładuję galerię...

Urodziny rozpoczęły się o godzinie 14.00, natomiast z pierwszej atrakcji można było korzystać już dwie godziny wcześniej - Jest to nasz jubileusz, więc zadbaliśmy o to, aby wszystkie niespodzianki były naprawdę wyjątkowe. Przygotowaliśmy tor wrotkarski. Oczywiście niezbędny sprzęt można bezpłatnie u nas wypożyczyć. Jazdy odbywają się w 45 minutowych setach. Jest to głównie podyktowane koniecznością ozonowania wnętrza wrotek. Oprócz tego centrum postanowiło nagradzać odwiedzających za dokonane zakupy. To niespodzianka dla wszystkich korzystających z aplikacji SEZAM, którzy za zakupy za min. 50 zł mogą zdobyć extra punkty. Po rejestracji paragonów na stanowisku promocyjnym, użytkownik za pomocą specjalnego kodu QR będzie mógł w ciągu 5 kolejnych dni roboczych zdobyć dodatkowych maksymalnie 500 punktów, które przybliżą gracza do wymarzonej nagrody – powiedziała Olga Wiernicka, marketing manager galerii Focus Mall w Piotrkowie.

 
Oprócz toru wrotkarskiego organizatorzy zadbali także o wiele atrakcji muzycznych. Na scenie mają pojawić się lokalni artyści, Orkiestra Dęta oraz uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej. W sobotę o godzinie 18 dla piotrkowian wystąpi laureatka dwóch Superjedynek i dwóch nagród Eska Music Awards – Cleo.

 
Centrum handlowe zorganizowało również liczne konkursy i quizy z nagrodami. Świętowanie dziesięciolecia galerii nie może odbyć się bez urodzinowego tortu, którego będzie można spróbować już w sobotę około godzimy 17.00.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)16.11.2019 15:14

Z tym torem rolkowym to trochę przesadzili jaka galeria taki tor

10


gość ~gość (Gość)16.11.2019 12:52

Nie ma jardy focusa , Focus to nazwa , właściciel to rocastle

10


bbc ~bbc (Gość)16.11.2019 09:52

na miejscu obecnego fokusa był dom rolnika i miał powstać teren zielony dla osiedli ,powstał fokus ,czy zostały wyjaśnione kulisy pozwoleń ? kto zasiada w radzie fokusa /nie potrafię ustalić / ? czas płynie układy też ,czy się mylę ? może jest ktoś lepiej poinformowany i podzieli się wiedzą ?

40


???? ~???? (Gość)15.11.2019 20:52

Ja też ????????????

20


gość ~gość (Gość)15.11.2019 16:00

myślałem że to Angela mah merkel

32


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat