Piotrkowska drużyna Szlachetnej Paczki komentuje sprawę ks. Stryczka

Strefa FM Piątek, 28 września 20184 4517
Ks. Jacek Stryczek, twórca "Szlachetnej Paczki" i lider krakowskiego Stowarzyszenia "Wiosna" został posądzony o mobbing przez swoich byłych pracowników.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Z relacji 21 osób, do których dotarł dziennikarz Onetu wynika, że ksiądz stosował w pracy zastraszanie, był agresywny, znęcał się nad nimi psychicznie i zmuszał do pracy po godzinach.


- Informacja o tej negatywnej sprawie trafiła na nas jak grom z jasnego nieba, nie byliśmy przygotowani na coś takiego. Oczekujemy wyjaśnień, oczyszczenia atmosfery. Jeżeli rzeczywiście dochodziło do takich zdarzeń to odpowiedzialność powinna zostać poniesiona - powiedział Oskar Kuliński, lider piotrkowskiej Szlachetnej Paczki. Podkreślił jednocześnie, że kolejna edycja już ruszyła, wolontariusze są rekrutowani a sprawa ks. Stryczka nie ma wpływu na ich codzienne działania.

 

Ks. Jacek Stryczek zrezygnował z funkcji prezesa Stowarzyszenia "Wiosna".


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)29.09.2018 11:38

Żadnych pośredników w pomganiu tacy lans liderzy promują się czimś dobrym sercem.

21


ostatni raz ~ostatni raz (Gość)28.09.2018 22:48

dwa w temu, ufundowałem pomoc po pożarze /ponad 200 zl/ w tym roku przykro, mi ale wolę osobiście dostarczyć wybranej rodzinie pomoc, w podobnej kwocie ale już bez tzw. szlachetnej paczki. Powód brak zaufania!

21


gość ~gość (Gość)28.09.2018 16:52

I to jest ksiądz z powołania ? To diabeł tasmanski wstyd wstyd

41


gość ~gość (Gość)28.09.2018 14:16

Jak było nie wiem, natomiast spodziewać wszystkiego można się po księżach...

52


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat