Piotrkowska Fundacja Talentów na World Gymnaestrada

ePiotrkowŚwiat Poniedziałek, 22 lipca 20190 2989
50 – osobowa grupa z Piotrkowskiej Fundacji Talentów reprezentowała Polskę na zorganizowanej w lipcu w austriackim Dornbirn imprezie „World Gymnaestrada”. Na wystawie łącznie zaprezentowało się 18.000 gimnastyczek i gimnastyków z 65 krajów.

W tym roku impreza w Austrii odbyła się pod hasłem „Chodźcie razem, pokażcie swoje kolory”.

 

„World Gymnaestrada” to największa ogólna wystawa gimnastyczna. Odbywa się co cztery lata, podobnie jak olimpiada. Jednak celem tego wydarzenia nie jest zdobywanie medali. „Gymnaestrada” dotyczy spektakli grupowych - niektóre z setkami, a nawet tysiącami uczestników. Dorośli i dzieci w każdym wieku z całego świata spotykają się, aby zaprezentować swój talent i kulturę różnych krajów. Choreografia ma na celu zarówno rzucić wyzwanie uczestnikom, jak i zachwycić publiczność.

 

- Nasz zespół z dumą reprezentował Polskę i województwo łódzkie – podkreślają przedstawiciele Piotrkowskiej Fundacji Talentów.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat