Piotrkowscy policjanci będą obsługiwać teren powiatu opoczyńskiego

PolicjaRegion Środa, 29 kwietnia 20205 4701
Kilka zakażeń koronawirusem wykryto w Komendzie Powiatowej Policji w Opocznie. W związku z tym zapewnieniem bezpieczeństwa i obsługą bieżących zdarzeń na terenie powiatu opoczyńskiego zajmą się w najbliższym czasie funkcjonariusze z Komendy w Piotrkowie Trybunalskim oraz z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi.

Komunikat w tej sprawie pojawił się na stronie internetowej KMP w Piotrkowie:

 

Na dzień 29 kwietnia 2020 zadania funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie związane z zapewnieniem bezpieczeństwa i obsługą bieżących zdarzeń na terenie powiatu opoczyńskiego przejęli funkcjonariusze z Komendy w Piotrkowie Trybunalskim oraz z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi. Takie czasowe rozwiązanie zostaje wprowadzone w związku z potwierdzeniem zarażenia koronawirusem kilku funkcjonariuszy opoczyńskiej komendy i koniecznością weryfikacji pozostałych. Decyzje zapadają w porozumieniu z inspektorem sanitarnym z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Zdezynfekowany zostanie budynek jednostki policji i radiowozy. Wdrożono wszelkie procedury. Mieszkańcy w pilnych sprawach nadal mogą kontaktować się pod numerem alarmowym 112, połączenia będą przekierowywane do oficera dyżurnego KMP w Piotrkowie Trybunalskim. O zmianach organizacyjnych będziemy na bieżąco informować.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)01.05.2020 07:35

Coś w tym opoczynskim jest, jakaś korono chmura. B.duzo zakażeń.

10


gość ~gość (Gość)29.04.2020 20:14

Ciekawe kiedy sami się zarażą, albo może już są, sprawdza to ktoś

10


rick ~rick (Gość)29.04.2020 12:08

w Piotrkowskiej też mają, na uchwytach do otwierania drzwi, widzialem na nich koronawirusa, tak posiadam super moc widzenia w trybie super macro, to wiem

05


gość ~gość (Gość)29.04.2020 13:29

Mogą nawet petentów na poczcie obsługiwać jak dla mnie.

04


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat