Piotrkowscy karatecy zdobyli kolejne medale

ePiotrkowKraj Środa, 13 marca 20190 2154
Tym razem podczas III Pucharu Polski OYAMA CUP w konkurencji Knockdown oraz Otwartych Mistrzostw Makroregionu Zachodniego OYAMA PFK w konkurencjach semi-knockdown i lekki kontakt. Obydwie imprezy zorganizowano 9 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowogrodzie Bobrzańskim.

W imprezie wzięło udział 150 zawodników i zawodniczek z 23 ośrodków Oyama Karate i Kyokushinkai Tezuka Group. Reprezentanci Piotrkowskiego Klubu OYAMA Karate WASHI zdobyli siedem medali.

 

Podczas zmagań w ramach pucharu Polski w konkurencji knockdown seniorów 1. miejsce zajął Bartosz Szulc (kategoria wagowa do 90 kg), a na drugim stopniu podium stanęli: Paweł Abratkiewicz (kat. do 90 kg), Cezary Bartos (kat. do 70 kg) oraz Maria Walas (kat. do 60 kg).


Nasi reprezentanci wywalczyli też trzy medale podczas Otwartych Mistrzostw Makroregionu Zachodniego w konkurencji semi-knockdown juniorów na podium stanęli: Jagoda Mekwińska, która zajęła 1. miejsce (dziewczynki 8-10 lat, kat do 30 kg), na drugim stopniu podium stanęła Maria Misiewicz (juniorki młodsze 12-14 lat, kat. do 55 kg), a brązowy krążek wywalczyła Inga Fister (juniorki 14-16 lat, kat. do 55 kg).


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat