Piotrkowscy karatecy wywalczyli kolejne medale

Strefa FM Środa, 20 maja 20154 2781
Cztery krążki, trzy brązowe i jeden srebrny, zdobyli reprezentanci piotrkowskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Szkoły Karate Tradycyjnego podczas IV edycji Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego, która odbyła się w Ozorkowie.

Piotrkowski klub reprezentowało 11 zawodników. Bartosz Siwakowski zdobył srebro w kata indywidualnym młodzików. Bardzo dobrze zaprezentowały się Julia Chudy oraz Milena Oleśkiewicz, które zdobyły brązowe medale, w kata indywidualnym, obydwie zadebiutowały w turnieju tej rangi.  W kategorii junior młodszy brąz wywalczył Radosław Kuzon w konkurencji kumite indywidualne (walka sportowa).

 - Jestem bardzo zadowolony ze startu swoich zawodników, oprócz medalistów chciałbym pochwalić także Zofię Zach, Rafała Krasonia, Aleksandrę Gajdę, Weronikę Golanowską, Nelę Fijałkowską, Krystiana Fijałkowskiego oraz Oliwiera Ślęzaka, którzy po raz pierwszy startowali w lidze wojewódzkiej i też zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, zdobywając lokaty w pierwszej i drugiej dziesiątce. Dziękuję wszystkim zawodnikom za wspaniałą sportową postawę oraz gratuluję zdobytych medali - mówi Rafał Michalak, trener piotrkowskich karateków.

Szansa na kolejne medale pojawi się już w najbliższy weekend. Reprezentant UKS SKT Radosław Kuzon weźmie udział w XXVI Mistrzostwach Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym, które odbędą się we Włocławku.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

hihihi ~hihihi (Gość)20.05.2015 21:14

Bo to jest epiotrkow a nie ebujny.

01


???????? ~???????? (Gość)20.05.2015 21:05

A dlaczego nie ma nic o młodych ciężarowcach z Bujen???

10


kom ~kom (Gość)20.05.2015 11:22

Gratulacje !

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat