Piotrkowscy karatecy walczą o awans

Strefa FM Wtorek, 25 października 20160 2186
W ramach tegorocznej Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego odbędzie się jeszcze jeden turniej, podczas tego przedostatniego, który zorganizowano w miniony weekend w Zgierzu, piotrkowianie wywalczyli dwa medale.

Ładuję galerię...

W ubiegłym roku zawodnicy UKS - Szkoły Karate Tradycyjnego zajęli 7. miejsce w generalnej klasyfikacji (startowali zawodnicy z 14 klubów), teraz chcieliby ten wynik poprawić i jeśli będą walczyć tak jak podczas przedostatniego turnieju, nie jest to wykluczone. Złoty medal w konkurencji kata indywidualne zdobył w Zgierzu Mateusz Siekacz, który był bezkonkurencyjny wśród młodzików, a srebro w tej samej konkurencji i kategorii wywalczyła Anna Wachnik.

 - Bardzo dobrze spisali się również zawodnicy, którzy mają 9 lat, a także ci młodsi. Chciałbym także pochwalić Radosława Kuzona, który walczył w kumite oraz Jakuba Fijałkowskiego i Łukasza Pietrowskiego, którzy w kumite indywidualnym w kategoriach junior i junior młodszy uplasowali się na pozycjach 5-6. Bardzo dobrze spisała się Martyna Gniadzik, która walczyła o brązowy medal wśród młodzików, ale niestety zabrakło jednego punktu i ostatecznie zajęła 5. miejsce - powiedział Rafał Michalak, instruktor Polskiego Związku Karate Tradycyjnego i trener UKS SKT w Piotrkowie Trybunalskim.

W Zgierzu rywalizowało 27 zawodników z Piotrkowa, dla wielu z nich to był debiut podczas imprezy tej rangi. Ostatni turniej odbędzie się 26 listopada, również w Zgierzu.


Zainteresował temat?

0

5


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat