Piotrkowscy karatecy mistrzami Europy

ePiotrkow Czwartek, 26 maja 20113 2637
Pasmo niekończących się sukcesów piotrkowskich karateków Oyama Karate. Wśród nich m.in. dwa tytuły Mistrza Europy. 14-15 maja 2011 roku w Estonii odbyły Mistrzostwa Europy Oyama International Karate Federation. Tak jak tydzień wcześniej w Białymstoku na Mistrzostwach Polski, tak i na Mistrzostwach Europy reprezentanci piotrkowskiego Klubu Oyama Karate odnieśli ogromy sukces.

Mimo zaciętej konkurencji w postaci licznych reprezentacji z całej Europy oraz bardzo wysokiego poziomu prezentowanego karate udało się naszej reprezentacji wywalczyć bardzo wysokie miejsca na podium. Nasi zawodnicy na ME wystartowali w konkurencjach: kata, kobudo oraz kumite.

 

Dariusz Szulc 2 dan wywalczył Mistrzostwo Europy w konkurencji kobudo, a w konkurencji kata zajął drugą europejska pozycję. Jakub Kowalik 1 kyu- w konkurencji kobudo wywalczył drugą pozycję w Europie. Karina Wojciechowska 5 kyu- wywalczyła tytuł Mistrza Europy w konkurencji kumite (walka) oraz w konkurencji kata zdobyła drugie miejsce. Warto tutaj wspomnieć że dawaj nasi reprezentanci Dariusz Szulc oraz Jakub Kowalik przedostali się razem do ścisłego finału w którym po bratobójczym boju zdobyli w/w miejsca, nie pozostawiając żadnych wątpliwości sędziom oraz zgromadzonej publiczności dotyczące wyszkolenia technicznego, dążenia do celu oraz ducha walki.

 

Serdecznie gratulujemy reprezentantom Piotrkowa za mistrzowski występ oraz życzymy dalszych sukcesów w kolejnym sezonie szkoleniowym.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

władel ~władel (Gość)26.05.2011 18:40

Czy jak się nie wie co to jest kata, kobudo, kumite, 1 kyu, 5 kyu to sie gorszym jest? Bo nie wiem jak i nie wiem kto to jest ten Genek Loska z Rozprzy .

00


wdzięczni zawodnicy ~wdzięczni zawodnicy (Gość)26.05.2011 15:30

Dziękujemy Szanownemu Panu Prezydentowi Miasta za szlachetne wsparcie naszej dyscypliny sportowej.
Ten sukces jest także Pana sukcesem.

00


Lola ~Lola (Gość)26.05.2011 15:25

No i oby takich wiadomości jak najwięcej

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat