Piotrkowscy Kickboxerzy po(d)bili Węgry

Strefa FM Piątek, 23 maja 20142
Zawodnicy piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center wywalczyli cztery medale podczas Pucharu Świata w kickboxingu, który odbył się w węgierskim Szeged.
Robert Krasoń zdobył złoty medal w formule kick-light Fot.: Facebook - Profil Roberta KrasoniaRobert Krasoń zdobył złoty medal w formule kick-light Fot.: Facebook - Profil Roberta Krasonia

Złote medale zdobyli walczący w formule full contact Robert Krasoń w kategorii do 75 kg i walczący w formule kick-light Arkadiusz Dembiński w kategorii do 89 kg.
Oprócz tych dwóch złotych medali podopieczni trenera Krzysztofa Tomy zdobyli także dwa brązowe krążki. Na najniższym stopniu podium stanęli Filip Karbownik, który walczył w formule full contact w kategorii do 86 kg oraz Natalia Gączarek w formule low - kick w kategorii do 52 kg.
 - Jestem bardzo zadowolony z występu moich podopiecznych, tym bardziej, że nie pojechaliśmy tam w optymalnym składzie, nie było Jakuba Jasiona, który jest mistrzem Polski w K1 czy Łukasza Gawlika, która także jest mistrzem Polski w K1 - powiedział Krzysztof Toma.
12 czerwca piotrkowscy kickbokserzy wezmą udział w Mistrzostwach Polski w K1, które odbędą się we Wrocławiu. To będą także eliminacje do Mistrzostw Świata w K1, które w tym roku odbędą się w Hiszpanii.