Piotrkowianin z licencją!

Strefa FM Piątek, 03 lipca 20204 1628
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski uzyskał licencję na grę w PGNIG Superlidze na sezon 2020/2021. Komisarz Ligi przyznał piotrkowskiej drużynie prawo do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej, jako jednej z pierwszych spośród ubiegających się o nią.
fot.: FB PIOTRKOWIANIN Piotrków Trybunalski

Piotrkowianin jest jednym z zaledwie 8 klubów, które nie zostały objęte przez władze Superligi nadzorem finansowym, ani infrastrukturalnym. Jest to duży sukces działaczy piotrkowskiej drużyny, szczególnie w dobie pandemii, kiedy w całym sportowym świecie mamy do czynienia z odpływem sponsorów i pieniędzy. Warto podkreślić, że wśród klubów, które uzyskały licencję warunkową i zostały objęte przez Superligę nadzorem jest m. in. aktualny mistrz Polski, drużyna PGE Kielce. 


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kibic 65 ~kibic 65 (Gość)06.07.2020 07:56

A licencja w żeńskiej kiedy ktoś coś wie?

12


jann ~jann (Gość)03.07.2020 10:55

A dziewczynki kiedy?

04


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat