Piotrkowianin wygrał i umocnił się w tabeli

Niedziela, 03 marca 20192
Podopieczni Dmytro Zinchuka pokonali w Piotrkowie Sandrę Spa Szczecin 29-25 (16-13) i nadal zajmują ósme miejsce w tabeli dające awans do fazy play off.

- To nie był łatwy mecz – czytamy na oficjalnej stronie piotrkowskiego klubu. – Goście zawiesili poprzeczkę bardzo wysoko, a w pierwszych minutach nie do powstrzymania był Mateusz Zaremba. Po kwadransie podopieczni Rafała Białego prowadzili 8-4. Drugi kwadrans należał już jednak do naszej drużyny. W 20. minucie było  9-8, a do szatni Piotrkowianin zszedł z prowadzeniem 16-13.

Po zmianie stron piotrkowski zespół minimalnie powiększył przewagę i wygrał 29-25.

Piotrkowianin – Sandra Spa Szczecin 29-25 (16-13)

Piotrkowianin: Schodowski, Procho – Mróz, Urbański, Iskra 5, Szopa 4/2, Kaźmierczak, Swat, Nastaj 7, Surosz 7, Pożarek 1, Mastalerz, Sobut, Tórz 1, Pacześny 3.

W środę Piotrkowianin zagra na wyjeździe z Azotami Puławy.

Niestety w niedzielę dotarła tragiczna wiadomość o wypadku, w którym zginął kołowy Piotrkowianina Dawid Jakubowski.  To wychowanek KSSPR Końskie, tegoroczny maturzysta.