Piotrkowianin wygrał i umocnił się w tabeli

ePiotrkow Niedziela, 03 marca 20192 3126
Podopieczni Dmytro Zinchuka pokonali w Piotrkowie Sandrę Spa Szczecin 29-25 (16-13) i nadal zajmują ósme miejsce w tabeli dające awans do fazy play off.
fot. piotrkowianin.pl

- To nie był łatwy mecz – czytamy na oficjalnej stronie piotrkowskiego klubu. – Goście zawiesili poprzeczkę bardzo wysoko, a w pierwszych minutach nie do powstrzymania był Mateusz Zaremba. Po kwadransie podopieczni Rafała Białego prowadzili 8-4. Drugi kwadrans należał już jednak do naszej drużyny. W 20. minucie było  9-8, a do szatni Piotrkowianin zszedł z prowadzeniem 16-13. 

 

Po zmianie stron piotrkowski zespół minimalnie powiększył przewagę i wygrał 29-25.

 

Piotrkowianin – Sandra Spa Szczecin 29-25 (16-13)

Piotrkowianin: Schodowski, Procho – Mróz, Urbański, Iskra 5, Szopa 4/2, Kaźmierczak, Swat, Nastaj 7, Surosz 7, Pożarek 1, Mastalerz, Sobut, Tórz 1, Pacześny 3.

 

W środę Piotrkowianin zagra na wyjeździe z Azotami Puławy.

 

Niestety w niedzielę dotarła tragiczna wiadomość o wypadku, w którym zginął kołowy Piotrkowianina Dawid Jakubowski.  To wychowanek KSSPR Końskie, tegoroczny maturzysta.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

januszek ~januszek (Gość)03.03.2019 17:30

Ważny wygrany mecz, który przybliża Piotrkowianina do czołowej ósemki. I na tym zakończę, bo informacja o śmierci młodego zawodnika mnie po prostu zmroziła. Wyrazy współczucia dla najbliższych.

11


janosik ~janosik (Gość)03.03.2019 14:10

brawo się działo i tak dalej

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat