Piotrkowianin przegrywa - wstydzić się nie musi

Strefa FM Sobota, 16 października 20101
Początek meczu był wymarzony dla Piotrkowianina. W 9. minucie nasz zespół prowadził 6:1! Po pięknej bramce Łukasza Achruka zdenerwowany szkoleniowiec Wisły Lars Walther poprosił o przerwę.

To przyniosło niestety efekt. Wisła zaczęła zdecydowanie lepiej grać w obronie i szybkimi kontrami zniwelowała przewagę już w 20. minucie (8:8). Końcówka pierwszej połowy należała do gości, którzy zeszli do szatni z prowadzeniem 13:9

Kiedy pięć minut po wznowieniu Wisła odskoczyła na siedem bramek (11:18) wydawało się, że jest po meczu. Nasi zawodnicy jednak postanowili jeszcze powalczyć o korzystny wynik i następne minuty zdecydowanie należały do nich. Na osiem minut przed końcem po trafieniu Martina Dankowskiego było tylko 20:21! Szansę na wyrównanie miał Dominik Płócienniczak, ale nie trafił w bramkę. W odpowiedzi Wisła rzuciła gola na 22:20 (Rajković). Końcówka pod dyktando gości, którzy ostatecznie wygrali pięcioma bramkami, ale naszym zawodnikom należą się brawa za walkę.

PIOTRKOWIANIN - WISŁA PŁOCK 22:27 (9:13)